Přihlásit jako nájemník Přihlásit jako majitel Přihlásit jako firma

Aikatarina K.

S priateľom ideme na ErazmusPochádzam z Grécka a práve sa chystám na Erasmus do Prahy, kde budem študovať až do februára. Som pomerne tichý človek a mám rada svoj osobný priestor. To je taky hlavný dôvod, prečo som sa rozhodla prenajať si vlastný byt miesto bývania na študentských internátoch. Som veľmi kreatívna a rada cestujem. Budem bývať so svojím priateľom, ktorý je zároveň mojím najlepším kamarátom už od strednej. V súčasnej dobe cestujeme a trávime spolu veľa času. Je to paráda.

Čo presne hľadám

Hľadám nejaký stredne veľký byt, kde by nám bolo naozaj príjemne. Ideálny by bol nejaký dvojizbový kúsok od centra.

Aký byt som nakoniec vybrala

Nakoniec som našla, čo som hľadala. Byt je na prvom poschodí, má dve izby a do centra je to naozaj len pár minút pešo. Byt sa nachádza konkrétne v Prahe 2 na Vinohradoch. Je to staršia zástavba, z ktorej priamo dýcha história Prahy. Zároveň je však novo zrekonštruovaný a vybavený.

Byt sa nachádza na naozaj peknom mieste. Ulica je vydláždená kamennými kockami a po stranách sú vysadené stromy. Cítim sa tam naozaj skvele. Zistili sme tiež, že kúsok od bytu máme obrovský park Havlíčkovy sady, včera sme tam s priateľom usporiadali menší piknik.

A ako to všetko dopadlo

Za chvíľu začne jessený semester. My sme sa už zabývali a pomaly sa začíname dobre orientovať v Prahe. Bude to skvelý polrok!

Začnite písať svoj vlastný príbeh

Nájdite si na Flatiobývanie od 1 mesiaca.