Přihlásit jako nájemník Přihlásit jako majitel Přihlásit jako firma

Tomáš M.

Naša firma otvorila novú kanceláriuVolám si Tomáš a som pôvodom z Českej republiky. Naša firma sa v súčasnosti rozšírila o novú kanceláriu, a z tohto dôvodu sa tiež sťahujem práve do Prahy. Moja žena Alina ide samozrejme so mnou a už sa nemôže dočkať nášho nového bývania. Mám rád poriadok a povedal by som, že som veľmi spoľahlivý človek. Záujmov mám naozaj veľa, patrí medzi ne napríklad fitnes, cestovanie, zdravý životný štýl, dobré jedlo, literatúra, moji drahí priatelia a v neposlednom rade tiež pochopiteľne online marketing.

Čo presne hľadám

Bývanie hľadám zataľ len na 1 mesiac s možnosťou predĺženia do budúcnana na 6 mesiacov v závislosti na vzájomnej spokojnosti. Pri výbere bývania je pre mňa jednou z najdôležitejších vecí poloha bytu. Mojím želaním je totiž bývať kúsok od kancelárie, aby som sa tam dostal pešky raz dva, nemusel sa ponáhľať na električku, alebo čakať v rannej zápche. S manželkou sa pozeráme skôr po menších bytoch, ktoré sô stopercentné a pekne vybavené. Nechceme s tým mať žiadne starosti. Alina by si priala sprchový kút a krásny výhľad na Prahu pri raňajkách, alebo posedenie pri kávičke by tiež nebol na zahodenie,

Aký byt som nakoniec vybral

Nakoniec sme si vybrali veľmi útulný byt a pekne vybavený byt 1+kk v Prahe 9, ktorý je pre nás ideálny. Priali sme si sprchový kút,krásny výhľad a novostavbu. To všetko sa nám splnilo. Naviac budeme bývať pár krokov od mojej práce, čo bol môj sen.

Na našom novom byte ma najviac baví, že sa môžeme so ženou pozerať na televíziu priamo z postele. Často síce zaspím ešte pred koncom filmu, ale to pohodlie je k nezaplateniu.

A ako to všetko dopadlo

Tento byt si prenajmeme aj na ďalších 5 mesiacov, už sme sa dohodli s majiteľom a skoro podpíšeme zmluvu. Obidve strany sú úplne spokojné.

Začnite písať svoj vlastný príbeh

Nájdite si na Flatiobývanie od 1 mesiaca.