Přihlásit jako nájemník Přihlásit jako majitel Přihlásit jako firma

Vyberte si bývanie

Prejdite si ponuky kompletne online, nikam nemusíte jazdiť, behať ani s nikým telefonovať.

Bytom sa prechádzajte 24 hodín denne, prečítate si recenzie od bývalých nájomníkov.

Vyberte si bývanie

Vyberte si ten najlepší byt z našej ponuky strednodobých prenájmov. Prejdite si ho cezvirtuálnu prehliadku , mrknite na fotky, recenzie a profil majiteľa. Za reálne popisy bytov, fotky i virtuálne prehliadky dáme ruku do ohňa . Inak Vás ubytujeme na naše náklady v hoteli a nájdeme Vám bývanie nové. Navyše zmluvu o bývanie si môžete preštudovať ešte pred rezerváciou .

Rezervujte si bývanie

Našli ste vysnívaný byt? Nečakajte! A hneď si ho zarezervujte. Po spravení rezervácie dôjde k zablokovaniu sumy 19 & nbsp;€na Vašej karte. Je to tak jednoduché! Potom zapracujte ešte na svojom profile. Veľmi na ňom záleží. Na základe profilu sa majiteľ bytu rozhoduje o schválení Vašej rezervácie.

Počkajte na schválenie rezervácie

Teraz už len chvíľu počkajte. Na schválenie Vašej rezervácie má majiteľ 24  hodín . Po jej potvrdení už môžete začať baliť. Dôjde tiež k odpočítaní zablokovanej sumy 500  Sk z Vášho účtu, ide o rezervačný poplatok, teda malú odmenu za naše služby, ktoré Vám s radosťou poskytujeme.

Uzavrite zmluvu

pZmluvu uzavriete jednoducho online. Náš systém zaisťuje vysokú ochranu osobných údajov pomocou šifrovania. Jednotlivé zmluvy sú k dispozícii u všetkých ponúk bývania. Je to raz dva.

Užívajte si v kľude nového domova

Naša práca nekončí sprostredkovaním inzerátu, dokonca ani uzavretím zmluvy. So všetkým Vám bude pomáhať aplikácia Moje bývania. A naša infolinka je Vám k dispozícii od 9 do 22 hodín, 7 dní v týždni.

Nájdite si nové bývanie ešte dnes

So všetkým Vám bude pomáhať aplikácia Moje bývania. Naša spolupráca nekončí sprostredkovaním inzerátu, dokonca ani uzavretím zmluvy.

Začať hľadať bývanie