Přihlásit jako nájemník Přihlásit jako majitel Přihlásit jako firma

Pre Vašu dôveru urobíme čokoľvek

Chceme, aby ste našli nový domov bez starostí

Vytvárame vzájomnú dôveru medzi nájomníkom a majiteľom

Je pre nás veľmi dôležité, aby si nájomník so svojím majiteľom rozumel a mohli si vzájomne dôverovať.

"Prvý krát som išla bývať sama a rovno do Prahy. Mala som obavy, to je jasné. Vďaka Flatio to ale všetko prebeho úplne v pohode."
Míša,
Student

Hľadajte bez nástrah

Každú ponuku osobne preveríme za Vás. Pokiaľ by však predsa len niečo nebolo v poriadku, nesieme plnú zodpovednosť. Postaráme sa o Vás!

Poznajte majiteľa bytu

Rovnako ako Vy, tak aj majitelia si zakladajú svoj profil, kde môžete nájsť hodnotenie od predchádzajúcich nájomníkov alebo krátky odsek o nich.

Spoľahnite sa na Flatio

Na nás sa môžete spoľahnúť. Vaša dôvera je predsa to najdôležitejšie a my urobíme všetko preto, aby ste sa cítili spokojne a v bezpečí

Zákaznická podpora
 7 dní v týždni

Pre Váš úsmev išli by sme sveta kraj. Tak sa neváhajte na čokoľvek opýtať akýkoľvek deň v týždni, keby ste si nevedeli s niečím rady. Môžete sa s nami spojiť na emailu, telefónu alebo cez chat na webe.

Prejdite si celý byt z pohodlia domova

Prejdite sa bytom koľkokrát chcete, ukážte ho rodine alebo známym. Vďaka virtuálnym prehliadkam môžete byt do podrobna preštudovať. Naviac je to zábava!

Všetky byty osobne preverujeme za Vás!

Overenie ponúk je pre nás nadmieru dôležité. Každý byt osobne navštívy náš auditor a skontroluje či je všetko v poriadku. Na Flatio chceme ponúkať len také byty, kde by sme sami bývali.

Každý majiteľ si zakladá svoj profil

Majitelia majú svoj profil rovnako ako Vy. Môžete si prečítať, čo o sebe napísali, alebo preskúmať referencie od predchádzajúcich nájomníkov.

Akékoľvek zmluvy sú Vám sprísupnené vopred

Pri každej ponuke bývania sú sprístupnené tiež zmluvy. Môžete si ich prečítať ešte pred podaním žiadosti o rezerváciu.Aby ste vedeli do čoho idete.

Všetko potrebné na bývanie na pár mesiacov je pripravené

Všetky byty inzerované na Flatio sú plne vybavené. Jednoducho prídete a budete bývať!

Partnerstvo, ktoré znamenajú veľa

S týmito spoločnosťami sme naviazali skvelé partnerstvá, na ktorých nám veľmi záleží. Spoločne vytvárame trh strednedobého bývania- bývanie na pár mesiacov