Strednodobé prenájmy, ubytovanie, byty, izby - Flatio.sk
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Strednedobé prenájmy - ubytujte sa na pár mesiacov

Vyberte si město:

Určite to poznáte tiež. Potrebujete sa niekde ubytovať na pár mesiacov, ale problém je v tom, že dĺžka Vášho pobytu nie je úplne štandardná. Respektíve Vašej požiadavke na trhu prakticky nič nezodpovedá. Ubytovanie v hoteli či penzióne by bolo finančne príliš nákladné a klasický prenájom bytu často vyžaduje podpis zmluvy na rok a zaplatenie kaucie či provízie.

Flatio Vám prináša skvelé riešenie tejto situácie. Tým je možnosť prenajať si byt na 1 – 12 mesiacov. Dĺžku pobytu je možné v prípade záujmu predĺžiť aj na dlhšiu dobu, záleží čisto na Vás, čo Vám vyhovuje. Vyberať si môžete zo širokej ponuky bytov, a to v Prahe, Brne, Bratislave alebo Viedni. Môžete sa spoľahnúť na to, že byt, ktorý si vyberiete, bude úplne vybavený a nebude chýbať pripojenie k internetu. Za túto skutočnosť ručíme, pretože každý ponúkaný byt navštívil a skontroloval náš auditor. Za rezerváciu zaplatíte len 19 € a byt si pomocou virtuálnej prehliadky môžete pred rezerváciou prezrieť z pohodlia domova. O dispozíciách a výhodách jednotlivých bytov si môžete prečítať v recenziách predchádzajúcich nájomníkov. Každý majiteľ má na stránkach Flatio svoj profil s hodnotením a niekoľkými slovami o sebe. Už dopredu teda budete vedieť, s kým máte tú česť.

Flatio poskytuje prenájmy bytov bez kaucie a bez provízie vo výške niekoľkých nájmov. Tým však škála služieb zďaleka nekončí. Pre zákazníkov je každý pracovný deň dostupná zákaznícka podpora na čísle  +420 228 886 510 v dobe od 8 do 16 hodín alebo nás môžete kontaktovať e-mailom na [email protected]. Môžete tiež využiť online chat na webových stránkach Flatio.

Strednedobé ubytovanie – nový trend

Nenechajte sa obmedzovať nájomnými zmluvami, ktoré Vám z časového hľadiska nevyhovujú. Flatio prináša na realitný trh možnosť prenajať si byty na 1 - 12 mesiacov. Strednedobé prenájmy sú v súčasnej dobe stále žiadanejšie. Flatio svojou ponukou reaguje na skutočnosť, že je nutné zákazníkom zaistiť možnosť prenajať si byt na dobu, ktorá zodpovedá ich požiadavkám.

Ľudia stále častejšie cestujú a objavujú nové miesta. Kvalitné a dostupné bývanie zaručí, že si pobyt užijete. Veríme, že si z našej bohatej ponuky každý vyberie podľa svojho priania.

Pre koho je strednedobé bývanie vhodné?

Strednedobé prenájmy sú vhodné pre študentov na výmenných pobytoch či Erazme, zamestnancov firiem, ktorý boli vyslaný spolupracovať s materskými alebo dcérskymi spoločnosťami či pre digitálnych nomádov. Sú tiež pohodlným riešením pre tých, ktorý hľadajú ubytovanie napríklad po dobu rekonštrukcie vlastného bytu alebo pre tých, ktorý očakávajú príjazd väčšieho počtu rodinných príslušníkov.