Ubytovanie pre študentov: lacné byty, izby - Flatio.sk
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Študentské bývanie v európskych metropolách

Vyberte si město:

Ste študent, ktorý rád cestuje a objavuje rôzne kúty sveta? Jazdíte na dlhšie trvajúce študijné výlety napríklad aj s kamarátmi? Ak si nechcete zložito hľadať zbytočne drahé hotely v mestách kde práve bývate alebo Vás už neláka život na internátoch, tak Vás určite zaujme ponuka študentského bývania, ktorá je inzerovaná na webu spoločnosti Flatio pre štyri európske metropoly - Prahu, Brno, Viedeň a Bratislavu.

Prenájom bytov pre študentov

Start-up Flatio Vám uľahčí zháňanie strednodobého prenájmu na 1-12 mesiacov v lokalite, v ktorej zrovna ako študent plánujete pobyt na stáži alebo počas Erasmu. A ako to vlastne celé funguje ?

Cez našu webovú aplikáciu Moje prenájmy si zvolíte, či si chcete prenajať byt, izbu alebo dom a na akú dlhú dobu. Potom podáte žiadosť o rezerváciu a majiteľ má od tej chvíle 24 hodín na jej schválenie. Po jej schválení máte 24 hodín na doplnenie osobných údajov, podpis zmluvy a zaplatenie prvého nájmu. Potom sa stačí len dohodnúť s prenajímateľom na predaní kľúčov a môžete bývať. Je to jednoduché a rýchle, že? Veľkou výhodou je tiež, že neplatíte žiadnu kauciu - ušetríte nemalé peniaze, čo ocení každý študent.

Ihneď pripravené k užívaniu

Ak sa chystáte stráviť pár mesiacov na študijnej stáži, mimo domova, určite oceníte plne vybavené bývanie. Jedná sa o veľkú prednosť bytov na Flatio. Proste len otvorte vchodové dvere a môžete bývať. Vyhnite sa tak nepríjemnému sťahovaniu alebo zháňaniu riadu.

Je to jednoduché a veľmi rýchle

Spoznávajte európske metropoli vďaka týmu Flatio. Bývanie na 1-12 mesiacov v rôznych lokalitách je teraz ľahšie. V kľude si dopredu vyberte byt pomocou virtuálnej prehliadky a potom sa môžete venovať štúdiu, stáži alebo zábave, ktorá na Vás čaká.

Jedná sa o skvelé riešenie pre všetkých študentov, ktorí si chcú svoj pobyt mimo domov čo najviac uľahčiť a spríjemniť. Ste jedným z nich? Tak to ste u nás správne. Stačí si prehliadnuť ponuky od prenajímateľov a nájsť si ideálne bývanie podľa Vašich predstáv.