Firemné byty, ubytovanie pre zamestnancov - Flatio.sk
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Ubytovanie zamestnancov

Vyberte si město:

Flatio ponúka ubytovanie pre zamestnancov na pracovných stážach alebo v rámci ich realokácie do Prahy, Brna, Ostravy, Berlína, Bratislavy či Viedne. Na Flatio nájdete bohatý výber bytov určených k strednedobému prenájmu na 14 dní až 6 mesiacov. Ubytovanie je možné rezervovať za niekoľko minút odkiaľkoľvek. Výber bývania môžete nechať na svojich zamestnancoch alebo ho vykonať sami.

Veľkou výhodou je, že všetky byty na Flatio sú kompletne vybavené. To znamená, že nechýbajú ani základné spotrebiče a pripojenie k internetu. Hneď po príjazde sa tak Vaši zamestnanci môžu naplno venovať účelu svojho pobytu, bez toho aby sa museli zaťažovať zháňaním vybavenia bytu či izby. Za ubytovanie navyše nemusíte platiť vratnú kauciu. Prenajímatelia na Flatio ju nevyžadujú. Overené ponuky sme navyše osobne navštívili a skontrolovali, či ich prezentácia na webe zodpovedá realite.

Vyskúšajte Flatio for Business a zabezpečte zamestnancom ideálne ubytovanie v blízkosti kancelárskeho komplexu spoločnosti.

Ubytovanie na faktúru

Ubytujte svojich zamestnancov pomocou Flatio for Business. Táto služba Vám prináša mnoho výhod a predovšetkým šetrí čas. V rámci Flatio for Business Vám napríklad umožníme platbu nájmu na faktúru so splatnosťou až 60 dní. Vďaka tomu pre Vás bude vyúčtovanie ubytovania hračkou. Vyskúšajte Flatio for Business a zabezpečte všetko potrebné ohľadom ubytovania pre zamestnancov za niekoľko minút aj z pohodlia Vašej kancelárie.

Umožnite Vašim zamestnancom nájsť si bývanie na firmu alebo ho vyberte sami

Pokiaľ nemáte čas hľadať ubytovanie pre Vašich zamestnancov alebo nemôžete niekoho takou úlohou poveriť, nechajte výber priamo na Vašich zamestnancoch. Stačí im poslať pozvánku na Flatio prostredníctvom firemného účtu. Následne mu pošleme informácie, ako si bývanie vybrať a rezervovať. Môžete stanoviť určité kritéria, napríklad maximálnu výšku nájmu.

Váš zamestnanec si vyberie vhodný prenájom a požiada o rezerváciu, pri ktorej zatrhne možnosť, že ide o prenájom na firmu. Vďaka tomuto jednoduchému kroku sa ako zamestnávateľ nemusíte o výber bytu starať. Následne uzavriete zmluvu a za prenájom dostanete faktúru so splatnosťou až 60 dní. Pokiaľ by ste radšej vybrali ubytovanie pre zamestnancov sami, žiadny problém.

Výhody Flatio for Business:

  • strednedobé prenájmy už od 14 dní
  • faktúry so splatnosťou až 60 dní
  • kompletne vybavené byty
  • pripojenie k internetu
  • žiadna kaucia
  • ubytovanie v blízkosti kancelárskych komplexov

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 233 057 030 alebo na e-mail [email protected]. Využiť môžete tiež online chat priamo na našich webových stránkach Flatio.sk.