Ubytovanie pre digitálnych nomádov, byty, prenájmy - Flatio.sk
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Bývanie pre digitálnych nomádov

Vyberte si město:

Je Vašim snom nebyť uviazaný v kancelári osem hodín denne, ale môcť pracovať odkiaľkoľvek na svete, kde budete mať pripojenie k internetu? V tom prípade neváhajte a bežte do toho. Staňte sa digitálnym nomádom a cestujte do všetkých kútov sveta, objavujte nové krajiny a užívajte si svoj život. Stačí Vám so sebou batoh, peňaženka, potrebné dokumenty pre vycestovanie a notebook či telefón s internetom. Ale čo medzitým s Vašim bytom alebo domom? A kde si zohnať dopredu pohodlné bývanie? V spoločnosti Flatio Vám poradia.

Tento moderný start-up sa zameriava vo svojej činnosti na sprostredkovanie strednedobých prenájmov, teda prenájmov na 1 – 12 mesiacov. Pokiaľ sa chystáte odísť, využite jej služby. Je to ľahké a rýchle, jednoducho ideálne riešenie pre všetkých ľudí, ktorí sa nechcú zbytočne zdržiavať zdĺhavým papierovaním a zariaďovaním.

Čo s mojim bytom alebo domom, keď budem preč?

Pokiaľ máte voľný byt alebo dom, ktorý je Vám ľúto nechať len tak ležať počas Vašej neprítomnosti, ponúknite ho napríklad pre strednedobé prenájmy v spoločnosti Flatio. Niečo si tým zarobíte, môžete tak ďalej v pokoji pokračovať vo svojom cestovaní, a navyše pomôžete ďalším digitálnym nomádom, ktorí hľadajú na nejakú tú dobu strechu nad hlavou v danej lokalite. Je to jednoduché, rýchle a bez zbytočných poplatkov pre všetky zúčastnené strany. Start-up Flatio poskytuje navyše prenajímateľom garančnú kauciu 250 000 Kč na každý byt.

Stačí si vybrať a môžete vyraziť

Už máte vybavené všetko pre vycestovanie do európskych metropol a teraz si už len zháňate bývanie vo zvolenej lokalite? Pozrite sa u nás na web na inzeráty prenájmov v Prahe, Brne, Viedni a Bratislave. V ponuke sú domy, byty alebo aj len izby, ktoré sú úplne vybavené a Vy tak máte všetko pripravené k tomu, aby ste sa po dohovore nasťahovali a mohli tu pohodlne bývať mesiac alebo aj dlhšie.

Poznávajte svet a nezdržujte sa zbytočne

Čas je vec, ktorú Vám v súčasnom svete nikto nevráti. Využite každú minútu, ktorá Vám bola daná a nezdržujte sa zbytočne starosťami, ktoré sa dajú jednoducho vyriešiť a Vy sa tak môžete nechať unášať zážitkami, skúmať ďalšie kultúry a zároveň pracovať. Vyriešte s tímom Flatio svoje bývanie ľahko a rýchlo – vyberte si na webe prenájom, rezervujte si bývanie a počkajte na schválenie. Do 24 hodín už budete vedieť, či máte prenájom vo vrecku a potom už sa stačí po dohovore len nasťahovať.