Ubytovanie pre účastníkov programu Erasmus - Flatio.sk
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Bývanie pre účastníkov programu Erasmus

Vyberte si město:

Ak ste sa chopili príležitosti a odchádzate v rámci programu Erasmus študovať na prestížne európske univerzity, tak určite viete, aké náročné je všetko pred odchodom zariadiť. Avšak ak mierite do Prahy, Brna, Viedne či Bratislavy, pomôžeme Vám zo zoznamu odškrtnúť jednu podstatnú vec. Tou je prenájom bytu. Start-up Flatio je tu preto, aby ste si mohli bývanie zaistiť behom chvíle odkiaľkoľvek. S nami nemusíte podstupovať zložité kroky, všetko môžete zariadiť rovno z postele.

Spoločnosť Flatio sa primárne zameriava na strednodobý prenájom bytov. To znamená, že Vám ponúkame možnosť prenajať si byt či samostatnú izbu na 1-12 mesiacov. Táto lehota nie je obmedzená, vždy je možné sa majiteľa spýtať a v prípade zhody na oboch stranách a zmluvu predĺžiť. V ponuke nájdete malé garsónky, byty a niekoľko izbové apartmány. S priateľmi si môžete byt prejsť pomocou virtuálnej prehliadky a už dopredu si naplánovať, ktorá izba bude Vaša. Všetky byty i samostatné izby sú plne vybavené. Pripojenie k internetu je samozrejmosťou.

Po rozkliknutí ponuky nájdete detailný popis bytu. Môžete si tak vybrať bývanie blízko zastávky hromadnej dopravy, obchodu či univerzity. V novom prostredí budete mať pevné zázemie bez starostí ohľadne zariaďovania.

Prečo sa na Erasmus ubytovať cez Flatio?

  • dĺžku bývania si nastavujete samy
  • byty sú vybavené a nechýbajú základné spotrebiče
  • pripojenie k internetu je samozrejmosťou
  • všetko zariadíme online, v rámci prehliadky bytu i podpisu zmluvy
  • neplatíte kauciu
  • môžete vyberať z bytov s rôznymi dispozíciami
  • do 24 hodín od rezervácie budete vedieť, či majiteľ Vašu požiadavku schválil
  • v prípade dotazov sme Vám k dispozícií na telefónnom čísle +420 228 886 511, e-mailu [email protected] alebo webovom chatu

Ponúknite účastníkom programu Erasmus bývanie

Flatio na realitnom trhu nefunguje jednosmerne. Ponúknuť byt k prenájmu pre študentov programu Erasmus môžu majitelia prostredníctvom našeho webového rozhrania. Prenajímať vlastný byt je ideálny spôsob, ako zvýšiť svôj príjem. My Vám pomôžeme zohnať nájomníkov. Prenajímanie bytu v rámci strednodobého prenájmu Vám naviac zaistí väčší záujem zo strany klientov aj väčší zárobok. Za prenájom bytu alebo izby si neúčtujeme kaucie. Miesto toho majiteľom ponúkame garančnú kauciu vo výške 10 000 eur. Týmto spôsobom sú byty zaistené proti poškodeniu. Ak máte voľný byt a chcete do neho zohnať nových nájomníkov, vložte ponuku bytu na naše stránky. Bližšie informácie, ako proces funguje, nájdete na stránke Pre majiteľa. Svojich budúcich nájomníkov si vyberáte samy na základe ich profilu na stránkach Flatio. Vždy tak budete dopredu vedieť, kto chce u Vás bývať.