Sign in as a tenant Sign in as a landlord Sign in as a company

Ubytujte sa na pár mesiacov v Ostrave

Vyberte si typ bývania:

Zohnať bývanie na mesiac alebo napríklad aj na pol roka v Ostrave je vďaka spoločnosti Flatio hračka. Vyberte si ideálny prenájom bytu či izby u nás na webe pomocou virtuálnych prehliadok, bohatej fotogalérie alebo napríklad ich podrobných popisov. Potom stačí podať žiadosť o rezerváciu, počkať maximálne 24 hodín na potvrdenie od prenajímateľa a zvolený byt je Váš!

V čom môžete hľadať 5 najdôležitejších výhod prenájmov bytov cez Flatio?

 • Rezervácia je ľahká a rýchla, do 24 hodín máte jasno.
 • Výber bytu je možný pomocou virtuálnych prehliadok alebo bohatej fotogalérie.
 • Byty sú kompletne vybavené.
 • Žiadna platba kaucie Vás nečaká.
 • Neplatíte vysoké poplatky, ktoré sú v realitných kanceláriách.
 • Nezdržujte sa vecami, ktoré sme už vyriešili dopredu za Vás a vychutnajte si Ostravu plnými dúškami. Objavujte jej krásu, poznávajte tunajších ľudí a užívajte si svoj pobyt bez starostí o to, kde budete bývať.

  Potrebujete bývanie na pár mesiacov v Ostrave?

  Cestujete na 1–6 mesiacov za prácou, štúdiom alebo napríklad rodinou a teraz si zháňate miesto, kde budete po dobu svojej prítomnosti v Ostrave bývať? Pokiaľ nechcete využiť služby drahých hotelov alebo penziónov, tak Vám určite prídu vhod strednedobé prenájmy ponúkané na Flatio. Stačí si prejsť ponuku bytov alebo izieb na webe, vybrať si z nich a podať žiadosť o rezerváciu. Je to ľahké a rýchle.

  Kompletne vybavené byty, žiadna platba kaucie a bez poplatkov realitke

  So spoločnosťou Flatio ušetríte! Pri bytoch v ponuke na našom webe nehradíte žiadnu kauciu ani vysoké poplatky, ktoré by ste zaplatili realitnej kancelárií. Čaká Vás len platba za prvý nájom a len 19 € za úspešnú rezerváciu ako odmena pre Flatio. Peniaze nemusíte investovať ani do nákupu základného vybavenia bytu. Na Flatio sú všetky ponuky kompletne zariadené a Vy tak môžete využívať Váš nový prenájom naplno od prvej chvíle, kedy prekročíte prah bytu.

  Show more