Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Ubytujte sa na pár mesiacov v Ostrave

Vyberte si typ bydlení:

Zohnať bývanie na mesiac alebo napríklad aj na pol roka v Ostrave je vďaka spoločnosti Flatio hračka. Vyberte si ideálny prenájom bytu či izby u nás na webe pomocou virtuálnych prehliadok, bohatej fotogalérie alebo napríklad ich podrobných popisov. Potom stačí podať žiadosť o rezerváciu, počkať maximálne 24 hodín na potvrdenie od prenajímateľa a zvolený byt je Váš!

V čom môžete hľadať 5 najdôležitejších výhod prenájmov bytov cez Flatio?

 • Rezervácia je ľahká a rýchla, do 24 hodín máte jasno.
 • Výber bytu je možný pomocou virtuálnych prehliadok alebo bohatej fotogalérie.
 • Byty sú kompletne vybavené.
 • Žiadna platba kaucie Vás nečaká.
 • Neplatíte vysoké poplatky, ktoré sú v realitných kanceláriách.
 • Nezdržujte sa vecami, ktoré sme už vyriešili dopredu za Vás a vychutnajte si Ostravu plnými dúškami. Objavujte jej krásu, poznávajte tunajších ľudí a užívajte si svoj pobyt bez starostí o to, kde budete bývať.

  Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Budu moc ráda, když se stanete mými hosty. S pozdravem Sabina*
  Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Okna jsou do dvora či-li je byt tichý a nerušený provozem. Koncem roku 2018 prošel kompletní rekonstrukcí, jsou zde nové podlahy, omítky, obklady, rozvody elektřiny. Teplotní komfort v zimních měsících je zajištěn podlahovým vytápěním. Veškeré vybavení v bytě je nové. Budu…
  Byt k pronájmu
  1 190  měsíčně
  Samostatný byt 2+kk s koupelnou v rodinném domě s parkováním, nabíječkou pro elektromobil, vlastní WiFi 50MB, plně vybaven v 1.np Ostrava centrum na dosah do 10 min. městskou dopravou i vlakem, Beskydy a Frýdek-Místek vlakem, nebo autobusem.

  Potrebujete bývanie na pár mesiacov v Ostrave?

  Cestujete na 1–6 mesiacov za prácou, štúdiom alebo napríklad rodinou a teraz si zháňate miesto, kde budete po dobu svojej prítomnosti v Ostrave bývať? Pokiaľ nechcete využiť služby drahých hotelov alebo penziónov, tak Vám určite prídu vhod strednedobé prenájmy ponúkané na Flatio. Stačí si prejsť ponuku bytov alebo izieb na webe, vybrať si z nich a podať žiadosť o rezerváciu. Je to ľahké a rýchle.

  Kompletne vybavené byty, žiadna platba kaucie a bez poplatkov realitke

  So spoločnosťou Flatio ušetríte! Pri bytoch v ponuke na našom webe nehradíte žiadnu kauciu ani vysoké poplatky, ktoré by ste zaplatili realitnej kancelárií. Čaká Vás len platba za prvý nájom a len 19 € za úspešnú rezerváciu ako odmena pre Flatio. Peniaze nemusíte investovať ani do nákupu základného vybavenia bytu. Na Flatio sú všetky ponuky kompletne zariadené a Vy tak môžete využívať Váš nový prenájom naplno od prvej chvíle, kedy prekročíte prah bytu.

  Zobrazit více