Krátkodobé prenájmy bytov: denne, týždenne - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Krátkodobé prenájmy

Vyberte si město:

Zohnať si krátkodobý prenájom úplne zariadeného bytu alebo izby v svetových metropolách na 14 dní alebo aj celý mesiac je vďaka spoločnosti Flatio jednoduché a rýchle. Stačí pár kliknutí a najneskôr do 24 hodín budete vedieť, či je prenájom v Prahe, Brne, Viedni alebo v Bratislave Váš.

Odišli ste na dovolenku alebo za prácou a máte k dispozícií voľný byt?

Ponúknite ho ku krátkodobému alebo strednedobému prenájmu na webe spoločnosti Flatio. Zarobíte slušné peniaze a navyše pomôžete ľuďom, ktorí hľadajú prenájom na 14 dní, mesiac, alebo dokonca pol roka. O Vaše vybavenie bytu sa nemusíte báť, u overených majiteľov totiž poskytujeme Garančnú kauciu do výšky 250 000 Kč na každý byt.

Chystáte sa na pracovnú, študijnú alebo osobnú cestu do svetových metropol?

Zabezpečte si bývanie na Flatio za pár kliknutí a venujte sa bez starostí zábave, vzdelaniu alebo objavovaniu nového miesta. Postup je ľahký:

  1. Vyberte si byt alebo izbu pomocou virtuálnej prehliadky, fotiek či popisov.
  2. Požiadajte o jeho rezerváciu na vybrané obdobie.
  3. Počkajte na schválenie rezervácie majiteľom, ktorý má na rozhodnutie 24 hodín.

Pokiaľ sa Vám pobyt predĺži na viac ako mesiac, využite ponuku strednedobých prenájmov na Flatio, až na pol roka vo vybranej lokalite. Overené ponuky sme navyše osobne prešli a skontrolovali. Máte tak istotu, že sa ich prezentácia na webe zhoduje s realitou.

Pre koho je krátkodobé bývanie vhodné?

Pokiaľ sa nechystáte zostať v Bratislave dlhšie ako pol roka, zaistite si bývanie na Flatio. Či už ste turista, študent alebo zamestnanec na pracovnej stáži, u nás nájdete prenájom presne podľa Vašich predstáv. Všetky byty aj izby sú kompletne zariadené a ako nájomník nebudete platiť žiadnu kauciu. Zaplatíte len 19 € za úspešnú rezerváciu a nájom. Užite si svoj pobyt vo svetových metropolách na plno.

Zobrazit více