Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Bývanie pre digitálnych nomádov v Ostrave

Vyberte si typ bydlení:

Napriek tomu že medzi najobľúbenejšie útočiská digitálnych nomádov patria skôr prímorské destinácie, stále viac rastie záujem o doposiaľ nepreskúmané mestá, akým je napríklad Ostrava. Ostrava je tretím najväčším mestom Českej republiky a digitálni nomádi sem mieria načerpať predovšetkým novú inšpiráciu. Vzhľad tohto mesta je totiž svojím spôsobom okúzľujúci. Rozsiahle industriálne areály dodnes pripomínajú minulosť tohto banského mesta, čiernej kráľovnej Slezského kraja.

Pokiaľ patríte medzi digitálnych nomádov a rozhodli ste sa odísť na pár mesiacov práve do Ostravy, určite hľadáte nejaké príjemné ubytovanie. Ponuka bývania na stránkach Flatio Vás určite uspokojí. Táto spoločnosť sa zaoberá sprostredkovaním strednedobých prenájmov na 1–6 mesiacov v niekoľkých európskych mestách, medzi ktoré sa radí tiež Ostrava.

Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Budu moc ráda, když se stanete mými hosty. S pozdravem Sabina*
Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Okna jsou do dvora či-li je byt tichý a nerušený provozem. Koncem roku 2018 prošel kompletní rekonstrukcí, jsou zde nové podlahy, omítky, obklady, rozvody elektřiny. Teplotní komfort v zimních měsících je zajištěn podlahovým vytápěním. Veškeré vybavení v bytě je nové. Budu…
Nabízíme k pronájmu útulný byt 2+1 s veškerým vybavením. Pro pracující k dispozici stůl, vysokorychlostní internet + grafický monitor 24". Centrum budete mít za rohem. Zastávka tramvaje, obchod, kavárny, restaurace do 5 min. chůze. Parkování před domem. Vybavená kuchyně. longboard, deskové hry, knihy k zapůjčení.
Byt k pronájmu
1 189  měsíčně
Samostatný byt 2+kk s koupelnou v rodinném domě s parkováním, nabíječkou pro elektromobil, vlastní WiFi 50MB, plně vybaven v 1.np Ostrava centrum na dosah do 10 min. městskou dopravou i vlakem, Beskydy a Frýdek-Místek vlakem, nebo autobusem.

Prenájom samostatných izieb alebo bytov je možný už od 14 dní, aby sme vyhoveli všetkým požiadavkám našich klientov. Výber vhodného ubytovania pre digitálnych nomádov Vám uľahčia virtuálne prehliadky bytu aj jeho okolia, fotky alebo podrobné popisy. Pokiaľ by ste sa aj napriek tomu chceli pri výbere bývania na čokoľvek opýtať, napíšte nám na webovom chate na stránkach vpravo dole. Radi Vám so všetkým poradíme! Akonáhle si vyberiete bývanie presne podľa Vašich predstav, stačí požiadať o rezerváciu. Prenajímateľ následne do 24 hodín rozhodne o jej schválení. Dajte si preto záležať na vyplnení Vášho profilu, nech má čo najviac informácií o tom, aký naozaj skvelý digitálny nomád ste. Po schválení rezervácie uzavriete zmluvu, zaplatíte prvý nájom a môžete sa začať chystať na cestu do Ostravy.

Kompletne vybavené byty a izby

A aby sme nezabudli. Všetky byty aj samostatné izby na Flatio sú kompletne vybavené vrátane riadu, spotrebičov alebo internetového pripojenia. Takže si s tým nemusíte po príjazde robiť starosti. Stačí sa len rozhodnúť, či chcete pracovať v niektorom z ostravských coworkingových centier alebo si dáte homeoffice.

Zobrazit více