Přihlásit jako nájemník Přihlásit jako majitel Přihlásit jako firma

Bývanie pre študentov v Ostrave

Vyberte si typ bývania:

Máte v pláne nasledujúci mesiac, pol roka alebo aj dlhšie bývať v Ostrave kvôli štúdiu alebo univerzitnej stáži? Nájdite si vhodné ubytovanie včas na stránkach spoločnosti Flatio, ktorá sprostredkováva strednedobé prenájmy na 1–6 mesiacov v tejto lokalite. Vyberte si zo samostatných izieb, garsónok alebo napríklad aj viacizbových bytov.

Vďaka spoločnosti Flatio sa nemusíte obávať zložitého rezervačného systému, je to jednoduché a rýchle. Najskôr si vyberiete z ponuky na webe ideálny prenájom, ktorý vyhovuje Vašim potrebám. Potom požiadate o rezerváciu a prenajímateľ Vám dá najneskôr do 24 hodín vedieť, či môžete s bytom či izbou v Ostrave na vybrané obdobie počítať.

Virtuálne prehliadky, bohaté fotogalérie

Vybrať si správny byt nie je jednoduché. V prípade, že hľadáte ubytovanie zo zahraničia alebo nemáte možnosť si byt dopredu prezrieť, je to ešte ťažšie. Vo Flatio myslíme na všetko, a preto sme pre Vás pripravili virtuálne prehliadky bytov a ich okolia, bohaté fotogalérie a podrobné popisy, ktoré Vám uľahčia výber.

Neplatíte žiadnu kauciu ani poplatky realitke

Na Flatio sa môžete tešiť na dve veľké výhody:

  • Nie je potrebné platiť kauciu na vybraný byt ani izbu.
  • Nečakajú Vás žiadne vysoké poplatky ako v realitnej kancelárii.
  • Zaplatíte len 19 € za úspešnú rezerváciu a prvý nájom. Žiadne ďalšie platby Vás na Flatio neprekvapia.

    Zariadené byty a izby

    Všetky ponuky bytov aj izieb na prenájom pre študentov v Ostrave majú jednu spoločnú výhodu – sú kompletne vybavené! Vám tak odpadne veľká starosť v podobe zháňania nábytku, spotrebičov alebo riadu. Všetko už bude prichystané k okamžitému použitiu. Po nasťahovaní osobných vecí sa tak môžete venovať prieskumu Ostravy alebo napríklad zoznamovaniu s novými spolužiakmi, s ktorými sa možno za pol roka nasťahujete na spoločný byt.

    Zobrazit více