Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Bývanie pre študentov v Ostrave

Vyberte si typ bydlení:

Máte v pláne nasledujúci mesiac, pol roka alebo aj dlhšie bývať v Ostrave kvôli štúdiu alebo univerzitnej stáži? Nájdite si vhodné ubytovanie včas na stránkach spoločnosti Flatio, ktorá sprostredkováva strednedobé prenájmy na 1–6 mesiacov v tejto lokalite. Vyberte si zo samostatných izieb, garsónok alebo napríklad aj viacizbových bytov.

Vďaka spoločnosti Flatio sa nemusíte obávať zložitého rezervačného systému, je to jednoduché a rýchle. Najskôr si vyberiete z ponuky na webe ideálny prenájom, ktorý vyhovuje Vašim potrebám. Potom požiadate o rezerváciu a prenajímateľ Vám dá najneskôr do 24 hodín vedieť, či môžete s bytom či izbou v Ostrave na vybrané obdobie počítať.

Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Budu moc ráda, když se stanete mými hosty. S pozdravem Sabina*
Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Okna jsou do dvora či-li je byt tichý a nerušený provozem. Koncem roku 2018 prošel kompletní rekonstrukcí, jsou zde nové podlahy, omítky, obklady, rozvody elektřiny. Teplotní komfort v zimních měsících je zajištěn podlahovým vytápěním. Veškeré vybavení v bytě je nové. Budu…
Nabízíme k pronájmu útulný byt 2+1 s veškerým vybavením. Pro pracující k dispozici stůl, vysokorychlostní internet + grafický monitor 24". Centrum budete mít za rohem. Zastávka tramvaje, obchod, kavárny, restaurace do 5 min. chůze. Parkování před domem. Vybavená kuchyně. longboard, deskové hry, knihy k zapůjčení.
Byt k pronájmu
1 190  měsíčně
Samostatný byt 2+kk s koupelnou v rodinném domě s parkováním, nabíječkou pro elektromobil, vlastní WiFi 50MB, plně vybaven v 1.np Ostrava centrum na dosah do 10 min. městskou dopravou i vlakem, Beskydy a Frýdek-Místek vlakem, nebo autobusem.

Virtuálne prehliadky, bohaté fotogalérie

Vybrať si správny byt nie je jednoduché. V prípade, že hľadáte ubytovanie zo zahraničia alebo nemáte možnosť si byt dopredu prezrieť, je to ešte ťažšie. Vo Flatio myslíme na všetko, a preto sme pre Vás pripravili virtuálne prehliadky bytov a ich okolia, bohaté fotogalérie a podrobné popisy, ktoré Vám uľahčia výber.

Neplatíte žiadnu kauciu ani poplatky realitke

Na Flatio sa môžete tešiť na dve veľké výhody:

  • Nie je potrebné platiť kauciu na vybraný byt ani izbu.
  • Nečakajú Vás žiadne vysoké poplatky ako v realitnej kancelárii.
  • Zaplatíte len 19 € za úspešnú rezerváciu a prvý nájom. Žiadne ďalšie platby Vás na Flatio neprekvapia.

    Zariadené byty a izby

    Všetky ponuky bytov aj izieb na prenájom pre študentov v Ostrave majú jednu spoločnú výhodu – sú kompletne vybavené! Vám tak odpadne veľká starosť v podobe zháňania nábytku, spotrebičov alebo riadu. Všetko už bude prichystané k okamžitému použitiu. Po nasťahovaní osobných vecí sa tak môžete venovať prieskumu Ostravy alebo napríklad zoznamovaniu s novými spolužiakmi, s ktorými sa možno za pol roka nasťahujete na spoločný byt.

    Zobrazit více