Lacné bytovanie pre študentov Ostrave - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Bývanie pre študentov v Ostrave

Vyberte si typ bydlení:

Máte v pláne nasledujúci mesiac, pol roka alebo aj dlhšie bývať v Ostrave kvôli štúdiu alebo univerzitnej stáži? Nájdite si vhodné ubytovanie včas na stránkach spoločnosti Flatio, ktorá sprostredkováva strednedobé prenájmy na 1–6 mesiacov v tejto lokalite. Vyberte si zo samostatných izieb, garsónok alebo napríklad aj viacizbových bytov.

Vďaka spoločnosti Flatio sa nemusíte obávať zložitého rezervačného systému, je to jednoduché a rýchle. Najskôr si vyberiete z ponuky na webe ideálny prenájom, ktorý vyhovuje Vašim potrebám. Potom požiadate o rezerváciu a prenajímateľ Vám dá najneskôr do 24 hodín vedieť, či môžete s bytom či izbou v Ostrave na vybrané obdobie počítať.

Vylepšete svůj pobyt: Přidejte se k Flatio a získejte exkluzivní výhody!
Hands heart
Co dostanete?
 • benefit iconSlevu 15 € na váš první pobyt
 • benefit iconSpeciální nabídky pronájmu POUZE pro členy
 • benefit iconExkluzivní výhody od našich partnerů
Přidat se k Flatio zdarma
SATYS Apartments no.4
1 338  měsíčně
Hello, Welcome to my apartment in the center of Ostrava. One is 1 + kk. The apartment is fully equipped for a pleasant stay. I'll be very happy if you become my guest. Best Regards Sabina *
Hello, Welcome to my apartment in the center of Ostrava. One is 1 + kk. The apartment is fully equipped for a pleasant stay. The windows are in the courtyard or is quiet and undisturbed by traffic. At the end of 2018 it underwent a complete reconstruction, there are new floors, plastering, tiles, electricity distribution. Thermal comfort in winter months is ensured by underfloor heating. All the…
Apartmán Radim
166  měsíčně
Samostatný byt 2+kk s koupelnou v rodinném domě s parkováním, nabíječkou pro elektromobil, vlastní WiFi 50MB, plně vybaven v 1.np Ostrava centrum na dosah do 10 min. městskou dopravou i vlakem, Beskydy a Frýdek-Místek vlakem, nebo autobusem.

Virtuálne prehliadky, bohaté fotogalérie

Vybrať si správny byt nie je jednoduché. V prípade, že hľadáte ubytovanie zo zahraničia alebo nemáte možnosť si byt dopredu prezrieť, je to ešte ťažšie. Vo Flatio myslíme na všetko, a preto sme pre Vás pripravili virtuálne prehliadky bývania v Ostrave a ich okolia, bohaté fotogalérie a podrobné popisy, ktoré Vám uľahčia výber.

Neplatíte žiadnu kauciu ani poplatky realitke

Na Flatio sa môžete tešiť na dve veľké výhody:

 • Nie je potrebné platiť kauciu na vybraný byt ani izbu.
 • Nečakajú Vás žiadne vysoké poplatky ako v realitnej kancelárii.
 • Žiadne ďalšie platby Vás na Flatio neprekvapia.

  Zariadené byty a izby

  Všetky ponuky bývania pre študentov majú jednu spoločnú výhodu – sú kompletne vybavené! Vám tak odpadne veľká starosť v podobe zháňania nábytku, spotrebičov alebo riadu. Všetko už bude prichystané k okamžitému použitiu. Po nasťahovaní osobných vecí sa tak môžete venovať prieskumu Ostravy alebo napríklad zoznamovaniu s novými spolužiakmi, s ktorými sa možno za pol roka nasťahujete na spoločný byt.

  Zobrazit více