Sign in as a tenant Sign in as a landlord Sign in as a company

Ubytovanie zamestnancov pracujúcich v Ostrave

Hľadáte ubytovanie pre svojich zamestnancov na pár mesiacov v Ostrave? Vyskúšajte Flatio for Business, produkt spoločnosti Flatio zameraný výhradne na firmy a ich pracovníkov. Flatio sa zaoberá sprostredkovaním strednedobých prenájmov bytov aj samostatných izieb na 1–6 mesiacov v niekoľkých európskych metropolách, medzi ktoré patrí tiež Ostrava.

Ostrava je tretím najväčším mestom Českej republiky. Jedná sa o strategické útočisko mnohých firiem predovšetkým preto, že je dôležitým dopravným uzlom ČR vďaka blízkosti hraníc, existencii letiska alebo významnej železničnej križovatky.

Hello, Welcome to my apartment in the center of Ostrava. One is 1 + kk. The apartment is fully equipped for a pleasant stay. The windows are in the courtyard or is quiet and undisturbed by traffic. At the end of 2018 it underwent a complete reconstruction, there are new floors, plastering, tiles, electricity distribution. Thermal comfort in winter months is ensured by underfloor heating. All the…
Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Okna jsou do dvora či-li je byt tichý a nerušený provozem. Koncem roku 2018 prošel kompletní rekonstrukcí, jsou zde nové podlahy, omítky, obklady, rozvody elektřiny. Teplotní komfort v zimních měsících je zajištěn podlahovým vytápěním. Veškeré vybavení v bytě je nové. Budu…

Realokácia zamestnancov

Strednedobý prenájom na Flatio je ideálnym riešením ubytovania pre zamestnancov Vašej spoločnosti v rámci realokácie, dlhších služobných ciest alebo stáží. Prenájom bytov alebo samostatných izieb je možný už od 14 dní, aby sme vyhoveli prianiam našich klientov. Navyše ide o kompletne vybavené byty vrátane nábytku, riadu alebo spotrebičov. Nechýba ani pripojenie k internetu. Ihneď po príjazde sa tak Vaši zamestnanci môžu začať venovať pracovným záležitostiam, bez toho aby sa museli zaťažovať zariaďovaním bytu.

Ubytovanie na faktúru – Ostrava

V rámci Flatio for Business je prenájom bytov aj samostatných izieb v Ostrave možný na faktúru so splatnosťou 30 dní. Vyúčtovanie platieb za prenájom tak nebude žiadnym problémom pre finančné oddelenie Vašej spoločnosti. Všetky prenájmy môžete prehľadne spravovať pomocou profesionálneho administratívneho systému, ktorý je v rámci našich služieb úplne zdarma.

Ubytovanie pre nových zamestnancov zvládnete vybrať z pohodlia Vašej kancelárie. Uľahčia Vám to fotografie bytu, detailné popisy, hodnotenia alebo virtuálne prehliadky, pomocou ktorých si prezriete byt do posledného detailu. Pokiaľ by ste radi nechali výber ubytovania skôr na Vašom novom kolegovi, stačí založiť firemný profil na Flatio a pozvať nového zamestnanca prostredníctvom administratívneho systému. Môžete tiež stanoviť kritéria pre výber ubytovania, napríklad cenu za prenájom. Váš nový kolega pri žiadosti o rezerváciu vybraného bytu alebo izby v Ostrave potom len zvolí, že ide o ubytovanie na firmu.

Zabezpečte svojim zamestnancom najvyšší komfort, vyskúšajte Flatio for Business!

Show more