Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Bratislava

Čaká Vás v Bratislave študijný pobyt, pracovný výjazd alebo ste sa rozhodli, že je to ďalší cieľ Vašej cesty v roli digitálneho nomáda? Odhaľte krásy hlavného mesta Slovenska pomocou tímu Flatio. Vďaka nim Vás nemusia trápiť žiadne predražené hotely alebo penzióny. V ponuke strednedobých prenájmov na 1 mesiac alebo napríklad aj na pol roka si vyberiete z úplne vybavených bytov ideálnu ponuku práve pre Vás. Potom len požiadate cez web o rezerváciu a do 24 hodín budete vedieť, či všetko klaplo. Prenájom bytu v Bratislave je vďaka Flatio rýchly, ľahký a vyhnete sa platbe kaucie aj nezmyselným poplatkom pre realitné kancelárie.

Vyberte si z 37 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Bratislavské byty na prenájom

Zháňate si byt s balkónom, garsónku alebo poriadne štvorizbové bývanie pre partiu spolužiakov? Na Flatio si z bratislavských bytov na prenájom určite vyberiete.


Najnovšie byty na prenájom v Bratislave

Čaká Vás pobyt v hlavnom meste Slovenska? Bratislava je plná možností nielen pre študentov, ale tiež pre digitálnych nomádov alebo aj zamestnancov na pracovnej ceste. Vyhliadnite si dopredu vhodné bývanie, ktoré bude vyhovovať Vašim potrebám. Sledujte na Flatio najnovšie byty na prenájom a potom si rezervujte včas ten, ktorý Vás najviac zaujme.

Pokiaľ pri rozhodovaní váhate, pozrite si pri ponukách prenájmov bytov v Bratislave priložené fotografie alebo nachystané virtuálne prehliadky. Tie Vám oproti klasickým videám umožnia nahliadnuť do každej izby Vaším tempom. Výber tak bude opäť o niečo ľahší a Vy potom vo výsledku spokojnejší.

StayProtection + Stay Benefits
Nová nabídka
19. 5. - 1. 6. (14 dní)
70  / noc
Včetně všech služeb
StayProtection
Nová nabídka
22. 4. - 5. 5. (14 dní)
68  / noc
Včetně všech služeb
StayProtection + Stay Benefits
Nová nabídka
22. 4. - 26. 4. (5 dní)
76  / noc
Včetně všech služeb

Prenajmite si byt v jednom z Bratislavských obvodov či mestských častí

Chcete si vybrať bývanie na pár mesiacov v Bratislave cielene podľa lokality? Zožeňte si strednedobý alebo krátkodobý prenájom bytu na Flatio v niektorom z bratislavských okresov alebo mestských častí a užite si pobyt v hlavnom meste Slovenska plnými dúškami. Zvoliť si môžete Staré Mesto v samotnom historickom centre alebo napríklad aj Karlovu Ves, kde budete mať hneď po ruke ZOO.

Bratislava sa delí na:
  • 5 okresov, ktoré sa ďalej členia na 17 mestských častí.
  • 20 katastrálnych území, ktoré sú identické s mestskými časťami – výnimkou sú Nové Mesto a Ružinov.

Vo vybranej lokalite potom stačí len pozerať na Flatio najnovšie ponuky voľných bytov na prenájom, požiadať o rezerváciu ideálneho bývania a najneskôr do 24 hodín budete vedieť, či môžete s bytom počítať na 2 týždne, 30 dní alebo aj pol roka. U nás ide všetko rýchlo a bez zdržiavania.


Žite, pracujte, alebo študujte v Bratislave

Máte v pláne navštíviť Bratislavu na 14 dní, 4 týždne alebo aj 6 mesiacov? Vyberte si na Flatio strednedobý alebo krátkodobý prenájom, ktorý Vám zaistí súkromie a obmedzí nadbytočný ruch, ktorý je na univerzitných internátoch. Aj keď ste študent, pracujúci alebo digitálny nomád, v hlavnom meste Slovenska si prídete na svoje. Tešte sa na coworkingové centrá, pravidelné networkingy a super zážitky, na ktoré budete dlho spomínať.

Náklady na bývanie a život v Bratislave

Ako už sa od hlavného mesta čaká, tak aj Bratislava má vyššie náklady na život ako ostatné menšie mestá Slovenska. Oproti iným štátom Európskej únie počítajte však s nižšou sadzbou za bývanie. Priemerná cena za byt v dispozícii 3+1 sa pohybuje okolo 24100 Kč/mesiac.

Štúdium VŠ v Bratislave

Je Vaším plánom počas štúdia vycestovať do Bratislavy na niektorú z tunajších vysokých škôl? Univerzita Komenského, Ekonomická univerzita alebo aj súkromná Paneurópska vysoká škola sú pripravené každoročne na prísun nových študentov. Nenúťte sa do spoločného bývania na internáte, užiť si pravý študentský život môžete aj z vlastného prenájmu! Vyberte si z ponuky bytov v rôznych dispozíciách na Flatio, požiadajte si o rezerváciu a najneskôr do 24 hodín budete vedieť, či môžete s bývaním počítať.

Na Erasmus do Bratislavy

Zažite pravý študentský život v hlavnom meste Slovenska vďaka programu Erasmus. Navštívte Slovenskú technickú univerzitu, Komenského univerzitu alebo Ekonomickú univerzitu a užite si skvelé 4 týždne, štvrť roka alebo aj 6 mesiacov štúdia, zábavy a kultúrnych zážitkov, na ktoré budete spomínať ešte na dôchodku.

Ubytovanie zamestnancov v Bratislave

Ubytujte svojich zamestnancov cez Flatio. Vystavíme Vám faktúru so splatnosťou až 60 dní, zaistíme exkluzívny zákaznícky servis a navyše nemusíte platiť žiadny registračný poplatok. Prenájom bytu pre Vašich zamestnancov v Bratislave tak bude lacnejší a nemusíte míňať za predražené hotely alebo penzióny.Najlepšie hodnotené byty na Flatio v Bratislave

Nájdite si najlepšie byty na Flatio pomocou užívateľského hodnotenia. Overíte si uvedené popisy reálnymi dojmami predchádzajúcich nájomníkov a uľahčíte si tak rozhodnutie, či je pre Vás vybraný prenájom ten pravý.

Vyberte si z najlepšie hodnotených bytov na prenájom v Bratislave ideálnu ponuku práve pre Vás. Zvoliť si môžete z domácností v rôznych dispozíciách, ktoré sú úplne zariadené nábytkom, spotrebičmi aj ďalším vybavením. Potom si stačí požiadať o rezerváciu a do 24 hodín budete vedieť, či môžete s bývaním na zvolené obdobie počítať. Je to ľahké, rýchle, bez kaucie a vysokých poplatkov realitnej kancelárii.

StayProtection Ověřeno nájemníky
1. 9. - 14. 9. (14 dní)
34  / noc
Včetně všech služeb
StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
14. 7. - 11. 9. (60 dní)
49  / noc
Včetně všech služeb
StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
10. 5. - 14. 5. (5 dní)
66  / noc
Včetně všech služeb