Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Izby pre digitálnych nomádov v Brne

Cestujete so svojou prácou po celom svete a teraz smerujú Vaše kroky do Brna? Pokiaľ sa do tohto mesta chystáte vyraziť ako digitálny nomád, určite budete hľadať vhodné bývanie. Ak Vám stačí len jedna izba a nevadí Vám zdieľať byt s ďalšími ľuďmi, využite ponuku izieb na stránkach spoločnosti Flatio. Táto spoločnosť sa zaoberá sprostredkovaním prenájmov na 1–6 mesiacov v európskych metropolách, kde jednou z nich je práve Brno.

Právě dokončujeme byt v budově funkcionalismu z roku 1936, která se nachází v západní části centra města - ulice Pekařská. Vstup do centra města vede přes Šilingrovo náměstí. Byt má 2 ložnice - 1 velkou a jednu malou s balkonem. (Toto je nabídka jednoho z pokojů. Pokud máte zájem o celý byt - je potřeba si najít odkaz přímo na něj) K dispozici je samostatná kuchyň s myčkou nádobí pro vaše pohodlí…

Ľahký podnájom úplne vybavených izieb

Zariadenie Vášho dočasného bývania v Brne je vďaka tímu Flatio jednoduchšie. Na webe si stačí pozrieť ponuky pomocou virtuálnej prehliadky alebo fotogalérie a požiadať o rezerváciu Vami zvolenej izby. Najneskôr do 24 hodín budete vedieť, či môžete s podnájmom počítať na Váš blížiaci sa pobyt v Brne.

Veľkou výhodou pre digitálnych nomádov je, že všetky byty na Flatio sú úplne vybavené. Vystačíte si tak s Vašimi osobnými vecami a kufrom plným oblečenia. Po odovzdaní kľúčov sa tak môžete hneď venovať poznávaniu novej lokality a svojej práci.

Zobrazit více