Sign in as a tenant Sign in as a landlord Sign in as a company

Prenájmy pre účastníkov programu Erazmus v Ostrave

Vyberte si typ bývania:

Idete na Erazmus do Ostravy na nasledujúci mesiac alebo aj na pol roka? Tak to sa máte na čo tešiť. Čakajú na Vás noví kamaráti, ďalšie skúsenosti a tiež objavovanie tretieho najväčšieho mesta v Českej republike.

Užite si svoj pobyt v Ostrave v pokoji a bez starostí a zožeňte si s predstihom vhodné bývanie, ktoré bude vyhovovať Vašim potrebám. Pokiaľ nefandíte hotelom, penziónom ani internátom, tak pre Vás máme riešenie. Prezrite si ponuku strednedobých prenájmov na 1–6 mesiacov na webových stránkach Flatio.

Hello, Welcome to my apartment in the center of Ostrava. One is 1 + kk. The apartment is fully equipped for a pleasant stay. The windows are in the courtyard or is quiet and undisturbed by traffic. At the end of 2018 it underwent a complete reconstruction, there are new floors, plastering, tiles, electricity distribution. Thermal comfort in winter months is ensured by underfloor heating. All the…
Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Okna jsou do dvora či-li je byt tichý a nerušený provozem. Koncem roku 2018 prošel kompletní rekonstrukcí, jsou zde nové podlahy, omítky, obklady, rozvody elektřiny. Teplotní komfort v zimních měsících je zajištěn podlahovým vytápěním. Veškeré vybavení v bytě je nové. Budu…

Výber bytu alebo samostatnej izby je u nás veľmi ľahký a najneskôr do 1 dňa budete vedieť, či s prenájmom môžete na zvolené obdobie počítať.

Zožeňte si vysnívaný privát na Erazmus v Ostrave v 3 jednoduchých krokoch:

 • Pomocou virtuálnej prehliadky, bohatej fotogalérie a podrobných popisov si vyberte ideálny byt alebo izbu.
 • Požiadajte prenajímateľa o rezerváciu na vybrané obdobie.
 • Maximálne do 24 hodín budete vedieť, či s Vami prenajímateľ počíta.
 • U overených ponúk Vám navyše ručíme za to, že webová prezentácia sa bude na 100 % zhodovať a realitou. Máte tak istotu, do čoho idete.

  Ubytovanie Erazmus Ostrava

  Ubytovať sa v kompletne zariadenom byte alebo izbe v Ostrave je vďaka Flatio jednoduché a rýchle. U nás nájdete len ponuky úplne vybavených bytov, v ktorých nájdete potrebný nábytok aj spotrebiče. Nemusíte si tak po príjazde do Ostravy zháňať najbližšiu práčovňu alebo kupovať riad. Na byte bude pre Vás všetko pripravené hneď po Vašom nasťahovaní.

  Bez kaucie a realitnej kancelárie

  Nájsť si bývanie na Flatio má ďalšie 2 dôležité finančné výhody:

 • Žiadna kaucia
 • Žiadne vysoké poplatky, aké sú v realitke.
 • Nič z toho proste platiť nemusíte. Uhradíte len nájom a 19 € za sprostredkovanie rezervácie. To je všetko.

  Show more