Ubytovanie pre študentov Erasmu v Brne - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájmy pre účastníkov programu Erasmus v Brne

Vyberte si typ bydlení:

Vysoké učenie technické, Masarykova univerzita a Mendelova univerzita patria medzi špičkové univerzity v Českej republike. To sa prejavuje na stále rastúcom počte študentov, ktorí do Brna prichádzajú v rámci programu Erasmus a hľadajú ubytovanie. Nie všetkým vyhovuje bývanie na internátoch. Malé izby, mnoho študentov, málo súkromia a kľudu pri učení. Aj takto by sa dal život na internátoch zhrnúť.

Vylepšete svůj pobyt: Přidejte se k Flatio a získejte exkluzivní výhody!
Hands heart
Co dostanete?
  • benefit iconSlevu 15 € na váš první pobyt
  • benefit iconSpeciální nabídky pronájmu POUZE pro členy
  • benefit iconExkluzivní výhody od našich partnerů
Přidat se k Flatio zdarma
The apartment is located on Vychodilova Street in Brno, Žabovřesky. Nature lovers will surely be pleased that Palackého vrch is nearby - a forest park made for walking, sitting or jogging in nature. The apartment is a 1-minute walk from the trolleybus stop of lines 34 + 36, which will take you to the city center in 15 minutes. It is also located near the Technology Park, which can be reached by…
We are offering a very spacious 4+kk flat with size 115 m2 which is situated in a very central location of Brno, just a few steps from Náměstí Svobody (main townsquare in Brno). The flat consists of an entrance hall, a spacious living room with a folding sofa and a kitchenette which is fully equipped with dishes and appliances, and a dining table with chairs. The flat includes three bedrooms, one…
We invite you to stay at our new cozy apartment where you will find everything that you need for your pleasant stay in Brno. You will find the apartment in the second floor in a fully reconstructed building that is located on a calm street just a few steps from Mendl square. A perfect location for any activity in Brno. You are just a few meter from the exhibition center and also the city center.
Stylish spacious studio with luxurious finishes right next to biggest mall in the centre of Brno. Accommodation for up to 4 people.
Flat is in calm area close to supermarket and tram stop. Playground is in front of the flat. Faculty of informatics 2 minutes walk Law Faculty - 12 minutes walk
The apartment is located in the heart of Brno, right in the center of Brno near the main square of Freedom Square on Kobližná street. The apartment is spacious and fully equipped. The apartment is quiet and peaceful. Windows are into the courtyard of the house. The apartment is spacious, there is a double bed and two sofa beds.

Pre tých, čo sa v Brne dobre nevyznajú alebo nemajú čas hľadať ubytovanie, prináša spoločnosť Flatio jednoduché riešenie. Našim cieľom je vytvoriť uživateľsky prívetivú platformu pre záujemcov o ubytovanie i pre majiteľov daných bytov. Vďaka tomu tak neustále rozširujeme naše ponuky strednodobého prenájmu bytov v Brne. Účastníci programu Erasmus ľahko a rýchle nájdu svoje budúce bývanie. Stačí zadať obdobie a následne už len vybrať na základe jednotlivých dispozícií bytov a vlastných požiadavok. Na druhej strane majitelia jednoducho vložia inzerát s ponukou bývania a nájdu svojich nájomníkov. To všetko online od prehliadky bytov až po podpis zmluvy.

Za prenájom bytov v Brne neplatíte kauciu ani províziu.  Aby sme ujistili majiteľa, že ich byt je v dobrých rukách, máme prípadne tzv. Garančnú kaucie vo výške 10 000 €, z nej sa platí prípadné poškodenie bytu.

Či ste už študentom alebo chcete v Brne prenajímať byt, vždy dbajte na to, aby ste do svojho profilu či ponuky vložili čo najviac údajov. Naše internetové trhovisko poskytuje v popisoch bytov informácie o bytoch ale aj o majiteľoch. Keď naopak byt rezervujete, majiteľ si vyberá na základe Vášho profilu. Preto je dobré o sebe napísať čo najviac.

Všetky byty a izby v ponuke majú pripojenie k internetu a sú plno vybavené. Záleží nám na tom, aby sme Vám sprostredkovali kvalitné a komfortné ubytovanie, na ktoré budete spomínať ešte dlho potom, čo sa vrátite domov.

Zobrazit více