Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájmy pre účastníkov programu Erasmus v Brne

Vyberte si typ bydlení:

Vysoké učenie technické, Masarykova univerzita a Mendelova univerzita patria medzi špičkové univerzity v Českej republike. To sa prejavuje na stále rastúcom počte študentov, ktorí do Brna prichádzajú v rámci programu Erasmus a hľadajú ubytovanie. Nie všetkým vyhovuje bývanie na internátoch. Malé izby, mnoho študentov, málo súkromia a kľudu pri učení. Aj takto by sa dal život na internátoch zhrnúť.

Architektonické studio inspirované významnými brněnskými budovami. Studio má podpis brněnského funkcionalismu a jeho specifického stylu. Je kompaktní, ale má vše, co potřebujete. 10 minut chůze od centra města nebo ještě méně tramvají, která staví přímo před budovou. Studio je ve 2. patře v budově D. Výtah je v budově C, odkud je přístupný blok D. Je to 24 m2, ale dostanete vše, co potřebujete ..…
Byt 1+ kk na ul. Spolková, len 10 min od centra mesta. Byt je komplet vybavený, jak nábytkom, tak posteľným prádlom a kuchynským nádobím. V byte sa nachádza skríň, 2 postele, kuch. stul a židle. V kuchyni nájdete lednici s mrazákem, práčku, el. varič a prenosnú troubu. Minimálne doba prenájmu je 1 mesiac.
Tento nádherný byt najdete přímo v historickém centru Brna. Jen tři sta metrů od Vašeho bytu se nachází gotická Katedrála sv. Petra a Pavla, jedna z největších brněnských dominant. Deset minut chůze Vás také dělí od hradu a pevnosti Špilberk, která byla postavena ve 13. století. Do parku, který Špilberk obklopuje, můžete vzít na procházku svého čtyřnohého miláčka, kterého majitel bytu povoluje.…

Pre tých, čo sa v Brne dobre nevyznajú alebo nemajú čas hľadať ubytovanie, prináša spoločnosť Flatio jednoduché riešenie. Našim cieľom je vytvoriť uživateľsky prívetivú platformu pre záujemcov o ubytovanie i pre majiteľov daných bytov. Vďaka tomu tak neustále rozširujeme naše ponuky strednodobého prenájmu bytov v Brne. Účastníci programu Erasmus ľahko a rýchle nájdu svoje budúce bývanie. Stačí zadať obdobie a následne už len vybrať na základe jednotlivých dispozícií bytov a vlastných požiadavok. Na druhej strane majitelia jednoducho vložia inzerát s ponukou bývania a nájdu svojich nájomníkov. To všetko online od prehliadky bytov až po podpis zmluvy.

Za prenájom bytov v Brne neplatíte kauciu ani províziu. Rezervačný poplatok predstavuje len 19€, čo iste prípadní záujemcovia ocenia. Aby sme ujistili majiteľa, že ich byt je v dobrých rukách, máme prípadne tzv. Garančnú kaucie vo výške 10 000 €, z nej sa platí prípadné poškodenie bytu.

Či ste už študentom alebo chcete v Brne prenajímať byt, vždy dbajte na to, aby ste do svojho profilu či ponuky vložili čo najviac údajov. Naše internetové trhovisko poskytuje v popisoch bytov informácie o bytoch ale aj o majiteľoch. Keď naopak byt rezervujete, majiteľ si vyberá na základe Vášho profilu. Preto je dobré o sebe napísať čo najviac.

Všetky byty a izby v ponuke majú pripojenie k internetu a sú plno vybavené. Záleží nám na tom, aby sme Vám sprostredkovali kvalitné a komfortné ubytovanie, na ktoré budete spomínať ešte dlho potom, čo sa vrátite domov.

Zobrazit více