Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom izieb pre účastníkov programu Erasmus v Prahe

Ak v rámci programu Erasmus neprichádzate do Prahy zbierať len študijné vedomosti ale chcete sa zoznámiť viac so životom v meste, zvoľte prenájom izby. Izby sú väčšinou súčasťou väčších bytových komplexov, v ktorých narazíte na nových priateľov. Tí Vás určite radi zoznámia so študentským životom v Prahe, ktorý by ste kvôli prísnejším pravidlám na internáte objavovali sťažka.

3 velké pokoje, 1 kuchyň, 1 toaleta, 1 sprchový kout a obývací pokoj Můj dům je penzion. Vhodné je 5 osob, ale lze použít až 10 osob. Útulný a krásný pokoj. Můžete jet do jakékoli centrální Prahy 5 minut Stanice Mustek od 5 minut Zmrazení je velmi dobré. Sprchový filtr je voda Vita z Koreje. Nedělejte si starosti s vápennou vodou.
Nabízíme cenově dostupné ubytováni v samém srdci historického centra Prahy v nově zrekonstruovaném studiu v nově zrestaurovaném secesním domě s výtahem. Za výhodnou cenu získáte ubytování v samém středu Prahy. Studio Dušní Mini se nachází jen několik kroků od Staroměstského náměstí a poblíž židovské čtvrti. Jelikož se jedná o opravdové centrum města, včechny hlavní historické památky jsou snadno…

S ohľadom na Vaše študijné požiadavky sú izby vybavené, v spoločných priestoroch nájdete základné spotrebiče a bytom nechýba ani pripojenie k internetu. Po svojom príjazde sa teda nemusíte o nič starať. Všetko zariadíte dopredu z pohodlia Vášho domova. Snažíme sa čo najviac zjednodušiť rezervačný proces, takže od prvotného zoznámenia s izbou až po podpis zmluvy všetko prebieha online. Rodičom a priateľom tak môžete ukázať miesto svojho pobytu ešte pred tým ako sa nasťahujete.

Za rezerváciu izby zaplatíte 19€. Nechceme po Vás žiadne ďalšie peniaze vo forme kaucie či provízie. Záleží na tom, aby ste si svoj pobyt v Prahe čo najviac užili a neboli zaťažený zbytočnými formalitami.

Zobrazit více