🥇 Krátkodobý prenájom nehnuteľností v Brne - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Krátkodobé ubytovanie na mesiac v Brne

Vyberte si typ bydlení:

Navštívte Brno, jednu z európskych metropol, a zožeňte si dopredu vhodné miesto na bývanie. Nemusíte sa ubytovať na celý mesiac v hoteli, využite radšej domáce prostredie. Na stránkach Flatio nájdete ponuky krátkodobých prenájmov samostatných izieb alebo úplne zariadených bytov v rôznych veľkostiach alebo samostatných izieb. Potrebujete len PC, tablet alebo telefón a pripojenie k internetu. Ako na to?

  • Vyberte si z ponuky prenájmov.
  • Zvoľte dátum príjazdu a odjazdu.
  • Požiadajte o rezerváciu.
  • Počkajte maximálne 24 hodín na schválenie rezervácie majiteľom.
Vylepšete svůj pobyt: Přidejte se k Flatio a získejte exkluzivní výhody!
Hands heart
Co dostanete?
  • benefit iconSlevu 15 € na váš první pobyt
  • benefit iconSpeciální nabídky pronájmu POUZE pro členy
  • benefit iconExkluzivní výhody od našich partnerů
Přidat se k Flatio zdarma
Welcome to BRNOX studio! Nestled in a vibrant central neighborhood of Brno, this cozy retreat offers both short and long-term stays. Situated in a lively complex, it boasts a fully equipped kitchenette, a cozy workspace, and ample storage for extended visits. Though bustling, the area provides easy access to a large supermarket, tram stop and pharmacy within a 5-minute walk. Perfect for those…
We are offering fully furnished spacious brand new house in Lipuvka - 4kk 109m2. House is offered for short term rental of 5 months (starting 10/24). House is very well designed and spacious with all equipment needed - kitchen including dishwasher, owen, stove, microvawe, fridge and freezer, sofa, beds,TV set furniture, washing machine and dryer, water softener, recuperation, floor heating,…

Je to jednoduché a rýchle. Usporené peniaze tak môžete vložiť do návštev kultúrnych, spoločenských alebo zábavných akcií, ktoré sa budú v Brne počas Vášho pobytu konať.

Podnájom na mesiac v Brne? Flatio!

Vystačíte si s malým priestorom? Využite ponuku podnájmov samostatných izieb, ktoré v Brne sprostredkováva spoločnosť Flatio. Byt si vyberiete jednoducho podľa Vašich predstáv pomocou virtuálnej prehliadky, fotogalérie alebo popisov. Overené ponuky sme navyše osobne navštívili a skontrolovali, či prezentácia na webe zodpovedá realite.

Potrebujete podnájom v Brne na 14 dní alebo dlhšie ako na mesiac?

Start-up Flatio Vám uľahčí hľadanie vhodného prenájmu na 14 dní a 6 mesiacov v druhom najväčšom meste Českej republiky. Stačí požiadať o rezerváciu, počkať na schválenie, uzavrieť zmluvu a dohovoriť sa s majiteľom na odovzdaní kľúčov. To všetko zvládnete odkiaľkoľvek na svete, kde budete mať k dispozícií internetové pripojenie. Na Flatio sú navyše všetky byty kompletne zariadené a Vy sa nemusíte o nič viac starať.

Zobrazit více