Sign in as a tenant Sign in as a landlord Sign in as a company

Krátkodobé ubytovanie na mesiac v Brne

Vyberte si typ bývania:

Navštívte Brno, jednu z európskych metropol, a zožeňte si dopredu vhodné miesto na bývanie. Nemusíte sa ubytovať na celý mesiac v hoteli, využite radšej domáce prostredie. Na stránkach Flatio nájdete ponuky krátkodobých prenájmov samostatných izieb alebo úplne zariadených bytov v rôznych veľkostiach alebo samostatných izieb. Potrebujete len PC, tablet alebo telefón a pripojenie k internetu. Ako na to?

  • Vyberte si z ponuky prenájmov.
  • Zvoľte dátum príjazdu a odjazdu.
  • Požiadajte o rezerváciu.
  • Počkajte maximálne 24 hodín na schválenie rezervácie majiteľom.
Byt k pronájmu - Brno-Střed - Štýřice, 2+kk Dvoupodlažní apartmán s dřevěnými trámy, moderním zařízením, Wi-Fi zdarma a výhledem na Červený kopec a Brněnské výstaviště. Má plně vybavenou kuchyň, jídelní kout a koupelnu se sprchou. K dispozici je TV a bezpečnostní schránka. Měsíční nájemné je včetně poplatků.
Luxusní moderní apartmán v širším centru Brna. Tiché prostředí, vlastní parkovací místo ve dvoře, plně zařízený podkrovní apartmán, jehož součástí je vestavěná privátní sauna pro 3 osoby. Najdete zde vše potřebné pro ničím nerušený pobyt. Maximální kapacita 2 osoby. Využijte ke svému pobytu 70m2 zcela nového a moderního apartmánu v centru Brna, jehož součástí je možnost parkování ve dvoře.…

Je to jednoduché a rýchle. Navyše nemusíte platiť žiadnu kauciu ani províziu, jedinou platbou bude len 19 € ako odmena pre Flatio za úspešnú rezerváciu a nájom. Usporené peniaze tak môžete vložiť do návštev kultúrnych, spoločenských alebo zábavných akcií, ktoré sa budú v Brne počas Vášho pobytu konať.

Podnájom na mesiac v Brne? Flatio!

Vystačíte si s malým priestorom? Využite ponuku podnájmov samostatných izieb, ktoré v Brne sprostredkováva spoločnosť Flatio. Byt si vyberiete jednoducho podľa Vašich predstáv pomocou virtuálnej prehliadky, fotogalérie alebo popisov. Overené ponuky sme navyše osobne navštívili a skontrolovali, či prezentácia na webe zodpovedá realite.

Potrebujete podnájom v Brne na 14 dní alebo dlhšie ako na mesiac?

Start-up Flatio Vám uľahčí hľadanie vhodného prenájmu na 14 dní a 6 mesiacov v druhom najväčšom meste Českej republiky. Stačí požiadať o rezerváciu, počkať na schválenie, uzavrieť zmluvu a dohovoriť sa s majiteľom na odovzdaní kľúčov. To všetko zvládnete odkiaľkoľvek na svete, kde budete mať k dispozícií internetové pripojenie. Na Flatio sú navyše všetky byty kompletne zariadené a Vy sa nemusíte o nič viac starať.

Show more