Přihlásit jako nájemník Přihlásit jako majitel Přihlásit jako firma

Krátkodobé ubytovanie na mesiac v Brne

Vyberte si typ bývania:

Navštívte Brno, jednu z európskych metropol, a zožeňte si dopredu vhodné miesto na bývanie. Nemusíte sa ubytovať na celý mesiac v hoteli, využite radšej domáce prostredie. Na stránkach Flatio nájdete ponuky krátkodobých prenájmov samostatných izieb alebo úplne zariadených bytov v rôznych veľkostiach alebo samostatných izieb. Potrebujete len PC, tablet alebo telefón a pripojenie k internetu. Ako na to?

  • Vyberte si z ponuky prenájmov.
  • Zvoľte dátum príjazdu a odjazdu.
  • Požiadajte o rezerváciu.
  • Počkajte maximálne 24 hodín na schválenie rezervácie majiteľom.
Apartmán 3+kk k pronájmu - Staré Brno / Brno-střed Tento moderní byt o výměře 71 m2 má vše díky čemu se budete cítit jako doma! Je kvalitně vybavený, nachází se v klidné části Starého Brna a navíc má balkon s posezením. Dostupnost do centra je výborná jak pěšky, tak pomocí MHD - byt se nachází nedaleko zastávek Šilingrovo náměstí a Nové sady. V okolí je nespočet restaurací, kaváren, barů,…
Světlý, stylový prostorný byt s vysokými stropy se nachází asi 350 metrů od Hlavního nádraží a Autobusové nádraží (Brno, Benešova třída GRAND). Váš byt je ve 3. patře. K dispozici jsou 2 oddělené ložnice dohromady (dokonce uzamykatelné), 1 kuchyň, 1 koupelna a 1 samostatné WC. Vyhlídka a noční život je hned za rohem!
Světlý, vysoký strop a prostorný pokoj v historické budově, která se nachází asi 350 metrů od Hlavního nádraží a Autobusové stanice (Brno, Benešova třída GRAND). Váš pokoj je v bytě ve 3. patře. K dispozici jsou 2 uzamykatelné pokoje (jedna je vaše, druhá může zůstat i jinými hosty), 1 kuchyň, 1 koupelna a 1 samostatné WC. Vyhlídkové, útulné kavárny a noční život jsou hned za rohem!

Je to jednoduché a rýchle. Navyše nemusíte platiť žiadnu kauciu ani províziu, jedinou platbou bude len 19 € ako odmena pre Flatio za úspešnú rezerváciu a nájom. Usporené peniaze tak môžete vložiť do návštev kultúrnych, spoločenských alebo zábavných akcií, ktoré sa budú v Brne počas Vášho pobytu konať.

Podnájom na mesiac v Brne? Flatio!

Vystačíte si s malým priestorom? Využite ponuku podnájmov samostatných izieb, ktoré v Brne sprostredkováva spoločnosť Flatio. Byt si vyberiete jednoducho podľa Vašich predstáv pomocou virtuálnej prehliadky, fotogalérie alebo popisov. Overené ponuky sme navyše osobne navštívili a skontrolovali, či prezentácia na webe zodpovedá realite.

Potrebujete podnájom v Brne na 14 dní alebo dlhšie ako na mesiac?

Start-up Flatio Vám uľahčí hľadanie vhodného prenájmu na 14 dní a 6 mesiacov v druhom najväčšom meste Českej republiky. Stačí požiadať o rezerváciu, počkať na schválenie, uzavrieť zmluvu a dohovoriť sa s majiteľom na odovzdaní kľúčov. To všetko zvládnete odkiaľkoľvek na svete, kde budete mať k dispozícií internetové pripojenie. Na Flatio sú navyše všetky byty kompletne zariadené a Vy sa nemusíte o nič viac starať.

Zobrazit více