Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Krátkodobé ubytovanie na mesiac v Brne

Vyberte si typ bydlení:

Navštívte Brno, jednu z európskych metropol, a zožeňte si dopredu vhodné miesto na bývanie. Nemusíte sa ubytovať na celý mesiac v hoteli, využite radšej domáce prostredie. Na stránkach Flatio nájdete ponuky krátkodobých prenájmov samostatných izieb alebo úplne zariadených bytov v rôznych veľkostiach alebo samostatných izieb. Potrebujete len PC, tablet alebo telefón a pripojenie k internetu. Ako na to?

  • Vyberte si z ponuky prenájmov.
  • Zvoľte dátum príjazdu a odjazdu.
  • Požiadajte o rezerváciu.
  • Počkajte maximálne 24 hodín na schválenie rezervácie majiteľom.
Apartmán se nachází v samém srdci Brna, přímo v centru Brna poblíž Náměstí Svobody na ulici Kobližná. Apartmán je prostorný a je plně vybaven. Přestože je byt přímo v centru města, je tichý a klidný. Byt má prostornou samostatnou ložnici s manželskou postelí a pohovkou a obývací pokoj s kuchyní. V obývacím pokoji je velká a pohodlná pohovka. Při vstupu do budovy je recepce, kterou můžete využívat…
Luxusní moderní apartmán v širším centru Brna. Tiché prostředí, vlastní parkovací místo ve dvoře, plně zařízený podkrovní apartmán, jehož součástí je vestavěná privátní sauna pro 3 osoby. Najdete zde vše potřebné pro ničím nerušený pobyt. Maximální kapacita 2 osoby. Využijte ke svému pobytu 70m2 zcela nového a moderního apartmánu v centru Brna, jehož součástí je možnost parkování ve dvoře.…
Byt se nachází v samém srdci Brna, u náměstí Svobody, na ulici Kobližná. Byt je prostorný a plně vybavený (kuchyně, manželská postel, rozkládací pohovky, skříň, TV, pračka, ...). Byt je dispozičně 1kk o velikosti 55 m2. V okolí domu je veškerá vybavenost. V domě funguje také recepce, která je k dispozici ve všední dny.

Je to jednoduché a rýchle. Navyše nemusíte platiť žiadnu kauciu ani províziu, jedinou platbou bude len 19 € ako odmena pre Flatio za úspešnú rezerváciu a nájom. Usporené peniaze tak môžete vložiť do návštev kultúrnych, spoločenských alebo zábavných akcií, ktoré sa budú v Brne počas Vášho pobytu konať.

Podnájom na mesiac v Brne? Flatio!

Vystačíte si s malým priestorom? Využite ponuku podnájmov samostatných izieb, ktoré v Brne sprostredkováva spoločnosť Flatio. Byt si vyberiete jednoducho podľa Vašich predstáv pomocou virtuálnej prehliadky, fotogalérie alebo popisov. Overené ponuky sme navyše osobne navštívili a skontrolovali, či prezentácia na webe zodpovedá realite.

Potrebujete podnájom v Brne na 14 dní alebo dlhšie ako na mesiac?

Start-up Flatio Vám uľahčí hľadanie vhodného prenájmu na 14 dní a 6 mesiacov v druhom najväčšom meste Českej republiky. Stačí požiadať o rezerváciu, počkať na schválenie, uzavrieť zmluvu a dohovoriť sa s majiteľom na odovzdaní kľúčov. To všetko zvládnete odkiaľkoľvek na svete, kde budete mať k dispozícií internetové pripojenie. Na Flatio sú navyše všetky byty kompletne zariadené a Vy sa nemusíte o nič viac starať.

Zobrazit více