Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Krátkodobé ubytovanie na mesiac v Bratislave

Vyberte si typ bydlení:

Čaká Vás cesta do Bratislavy? Či už je Váš cieľ štúdium, zábava alebo práca, tak si zožeňte včas bývanie na Flatio. Ide o start-up, ktorý sa zaoberá sprostredkovaním krátkodobých prenájmov na 14 dní až 1 mesiac. Tiež môžete využiť ponuku strednedobých prenájmov až na pol roka vo vybranej lokalite.

Pokiaľ si chcete svoj pobyt v Bratislave čo najviac spríjemniť, tak Vás určite poteší informácia, že všetky prenájmy na Flatio sú kompletne zariadené, a to vrátane internetového pripojenia. Odpadnú Vám tak všetky starosti so zháňaním vybavenia.

Prezrieť si každú ponuku môžete na webe s pomocou virtuálnej prehliadky alebo fotiek, ktoré pre Vás tím Flatio pripravil. Overené ponuky sme za Vás dopredu navštívili a preverili, tak sa nemusíte báť žiadneho nepríjemného prekvapenia.

Byt sa nachádza na Pečnianskej ulici, len 1 minútu chôdze od ulice Einstenova, jednej z hlavných dopravných tepien cez Bratislavu. Z bytu je nádherný výhľad na hrad a celé mesto Bratislava. V blízkom okolí sa nachádzajú veľké potraviny BILLA s bankomatom a lekárňou. Počas bežného dňa môžete parkovať na neďalekých verejných parkoviskách. Len 10 minút chôdze cez most SNP popri OC Aupark do centra…
Úžasný byt v rezidenčnom projekte 3 veže s vlastným parkovaním v garáži. Byt má jednu spálňu + obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou. Hlavná spálňa má jedno veľké dvojlôžko. V obývacej izbe je pohodlný rozťahovací gauč pre dve osoby. Apartmán je na 14. poschodí s krásnym výhľadom. Vo veži je tiež súkromná telocvičňa len pre obyvateľov. Apartmán sa nachádza v blízkosti hokejového štadióna Ondreja…
Panorama City - Luxusny byt v centre pri Eurovei, BC Tower 115 - IBM , BC Johnson Controls, 1.Parkovacie miesto. Panorama City je súčasťou moderného Centra Bratislavy priamo nadväzujúce na historické centrum. V blízkosti obchodného centra Eurovea na nábreží Dunaj s nakrajšov promenádou s kaviarňami, reštauráciami v Európe.
Byt k pronájmu - Senec
1 750  měsíčně
Nový pekný apartmán na Slnečných jazerách v Senci s dvoma balkónmi v celkovej rozlohe cca 55m2. Má jednu spálňu a obývaciu miestnosť s plne vybavenou kuchyňou a rozkladacím gaučom. Vhodný tak ako na relax s rodinou, tak aj pre služobnú cestu. Apartmán je vhodný pre 1-4 osoby. Brand new nice Apartment directly at Sunny lake in Senec with two balconies total aprox. 55m2. Apartment has one bedroom…

Bývanie na mesiac v Bratislave? Flatio!

Celý mesiac pobytu v Bratislave sľubuje množstvo zážitkov, na ktoré budete dlho spomínať. S Flatio Vám ubudnú starosti s náročným zháňaním bývania na toto obdobie. Ako to celé funguje?

  • Zvolíte si z ponuky na webe byt, ktorý si chcete prenajať.
  • Požiadate o rezerváciu na vybrané obdobie.
  • Počkáte maximálne 24 hodín na to, kým ju majiteľ schváli.

V spoločnosti Flatio nemusíte skoro nič vybavovať osobne okrem odovzdania kľúčov od bytu. Všetko sa vyrieši online cestou a Vy si tak môžete zaistiť prenájom odkiaľkoľvek na svete, kde teraz bývate. Vďaka Flatio je to ľahké.

Potrebujete bývanie v Bratislave na 14 dní alebo dlhšie ako na mesiac?

Hovoríte si, že sa Vám prenájom na 14 dní nevyplatí? Ponuka spoločnosti Flatio Vás vyvedie z omylu. Bývať sa dá aj v Bratislave celé 2 týždne lacno bez nutnosti sa obmedzovať na komforte. To isté platí o ponuke strednedobých prenájmov na Flatio, ktoré sú až na 6 mesiacov vo zvolenej európskej metropole.

Zobrazit více