Sign in as a tenant Sign in as a landlord Sign in as a company

Krátkodobé ubytovanie na mesiac v Bratislave

Vyberte si typ bývania:

Čaká Vás cesta do Bratislavy? Či už je Váš cieľ štúdium, zábava alebo práca, tak si zožeňte včas bývanie na Flatio. Ide o start-up, ktorý sa zaoberá sprostredkovaním krátkodobých prenájmov na 14 dní až 1 mesiac. Tiež môžete využiť ponuku strednedobých prenájmov až na pol roka vo vybranej lokalite.

Pokiaľ si chcete svoj pobyt v Bratislave čo najviac spríjemniť, tak Vás určite poteší informácia, že všetky prenájmy na Flatio sú kompletne zariadené, a to vrátane internetového pripojenia. Odpadnú Vám tak všetky starosti so zháňaním vybavenia.

Prezrieť si každú ponuku môžete na webe s pomocou virtuálnej prehliadky alebo fotiek, ktoré pre Vás tím Flatio pripravil. Overené ponuky sme za Vás dopredu navštívili a preverili, tak sa nemusíte báť žiadneho nepríjemného prekvapenia.

Flat for rent , 2+kk
1 350  mesačne
Nový pekný apartmán na Slnečných jazerách v Senci s dvoma balkónmi v celkovej rozlohe cca 55m2. Má jednu spálňu a obývaciu miestnosť s plne vybavenou kuchyňou a rozkladacím gaučom. Vhodný tak ako na relax s rodinou, tak aj pre služobnú cestu. Apartmán je vhodný pre 1-4 osoby. Brand new nice Apartment directly at Sunny lake in Senec with two balconies total aprox. 55m2. Apartment has one bedroom…
Byt k prenájmu - 3+kk , Bratislava
Starožitný byt s fragmentmi steny zo 14. a 16. storočia.
Flat for rent , 5+1
2 025  mesačne
Veliký prostorný rodinný dům se slunečnou zahradou k pronájmu, parkovací místa pro 3 auta před domem, dům díky své velikosti nabídne soukromí každému v domě. Dům má dvě koupelny, 2 toalety, 4 ložnice, prostornou halu, veliký obyvací pokoj s krbem. Dům je plně vybavený, včetně pračky, včetně zahradního nábytku. O zahradu se stará zahradním, tudíž pro Vás pouze relaxace. K domu mohu zajistit…

Bývanie na mesiac v Bratislave? Flatio!

Celý mesiac pobytu v Bratislave sľubuje množstvo zážitkov, na ktoré budete dlho spomínať. S Flatio Vám ubudnú starosti s náročným zháňaním bývania na toto obdobie. Ako to celé funguje?

  • Zvolíte si z ponuky na webe byt, ktorý si chcete prenajať.
  • Požiadate o rezerváciu na vybrané obdobie.
  • Počkáte maximálne 24 hodín na to, kým ju majiteľ schváli.

V spoločnosti Flatio nemusíte skoro nič vybavovať osobne okrem odovzdania kľúčov od bytu. Všetko sa vyrieši online cestou a Vy si tak môžete zaistiť prenájom odkiaľkoľvek na svete, kde teraz bývate. Vďaka Flatio je to ľahké.

Potrebujete bývanie v Bratislave na 14 dní alebo dlhšie ako na mesiac?

Hovoríte si, že sa Vám prenájom na 14 dní nevyplatí? Ponuka spoločnosti Flatio Vás vyvedie z omylu. Bývať sa dá aj v Bratislave celé 2 týždne lacno bez nutnosti sa obmedzovať na komforte. To isté platí o ponuke strednedobých prenájmov na Flatio, ktoré sú až na 6 mesiacov vo zvolenej európskej metropole.

Show more