🥇 Krátkodobý prenájom nehnuteľností v Bratislave - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Krátkodobé ubytovanie na mesiac v Bratislave

Vyberte si typ bydlení:

Čaká Vás cesta do Bratislavy? Či už je Váš cieľ štúdium, zábava alebo práca, tak si zožeňte včas bývanie na Flatio. Ide o start-up, ktorý sa zaoberá sprostredkovaním krátkodobých prenájmov na 14 dní až 1 mesiac. Tiež môžete využiť ponuku strednedobých prenájmov až na pol roka vo vybranej lokalite.

Pokiaľ si chcete svoj pobyt v Bratislave čo najviac spríjemniť, tak Vás určite poteší informácia, že všetky prenájmy na Flatio sú kompletne zariadené, a to vrátane internetového pripojenia. Odpadnú Vám tak všetky starosti so zháňaním vybavenia.

Prezrieť si každú ponuku môžete na webe s pomocou virtuálnej prehliadky alebo fotiek, ktoré pre Vás tím Flatio pripravil. Overené ponuky sme za Vás dopredu navštívili a preverili, tak sa nemusíte báť žiadneho nepríjemného prekvapenia.

Vylepšete svůj pobyt: Přidejte se k Flatio a získejte exkluzivní výhody!
Hands heart
Co dostanete?
  • benefit iconSlevu 15 € na váš první pobyt
  • benefit iconSpeciální nabídky pronájmu POUZE pro členy
  • benefit iconExkluzivní výhody od našich partnerů
Přidat se k Flatio zdarma
Are you coming to Bratislava and need accommodation for 2+ months? If you search for the comfort of your own home to work or study and live, this apartment is right for you. This apartment has 3 full bedrooms -each one of them of large dimensions and double beds, a full size kitchen with an oversized dining room, and a large and modern bathroom -- in addition of being a top floor with amazing…
Apartment Dolfi Senec
1 643  měsíčně
Brand new nice Apartment directly at Sunny lake in Senec with two balconies total aprox. 60m2. Apartment has one bedroom, living room with kitchen and folding sofa (possible as two add beds). It is Suitable for as well as for business travel. Apartment can host 1 to 4 people. Apartman is in Senec, sunny lakes, close to hotels, restaurants, direct at aquapark. Close to airport, public…

Bývanie na mesiac v Bratislave? Flatio!

Celý mesiac pobytu v Bratislave sľubuje množstvo zážitkov, na ktoré budete dlho spomínať. S Flatio Vám ubudnú starosti s náročným zháňaním bývania na toto obdobie. Ako to celé funguje?

  • Zvolíte si z ponuky na webe byt, ktorý si chcete prenajať.
  • Požiadate o rezerváciu na vybrané obdobie.
  • Počkáte maximálne 24 hodín na to, kým ju majiteľ schváli.

V spoločnosti Flatio nemusíte skoro nič vybavovať osobne okrem odovzdania kľúčov od bytu. Všetko sa vyrieši online cestou a Vy si tak môžete zaistiť prenájom odkiaľkoľvek na svete, kde teraz bývate. Vďaka Flatio je to ľahké.

Zobrazit více