🥇 Krátkodobý prenájom Ostrava | Flatio.sk
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Krátkodobé ubytovanie na mesiac v Ostrave

Vyberte si typ bydlení:

Idete na 14 dní alebo napríklad na mesiac do Ostravy v Českej republike? Či už Vás tu čaká práca, študijný pobyt alebo napríklad len výlet, nájdite si bývanie na Flatio. Táto spoločnosť sprostredkováva krátkodobé aj strednedobé prenájmy vo vybraných lokalitách Európy, Vy tak môžete získať ideálny byt, samostatnú izbu alebo garsónku odkiaľkoľvek na svete, stačí Vám len pripojenie k internetu.

Vylepšete svůj pobyt: Přidejte se k Flatio a získejte exkluzivní výhody!
Hands heart
Co dostanete?
  • benefit iconSlevu 15 € na váš první pobyt
  • benefit iconSpeciální nabídky pronájmu POUZE pro členy
  • benefit iconExkluzivní výhody od našich partnerů
Přidat se k Flatio zdarma
Hello, Welcome to my apartment in the center of Ostrava. One is 1 + kk. The apartment is fully equipped for a pleasant stay. The windows are in the courtyard or is quiet and undisturbed by traffic. At the end of 2018 it underwent a complete reconstruction, there are new floors, plastering, tiles, electricity distribution. Thermal comfort in winter months is ensured by underfloor heating. All the…

Ako si zabezpečiť prenájom skrze Flatio?

Prenájom ubytovania na Flatio je veľmi ľahký a zvládnete to v 3 rýchlych krokoch:

  • Vyberte si z ponúk vhodný byt či izbu.
  • Požiadajte o rezerváciu na zvolené obdobie.
  • Počkajte maximálne 24 hodín na potvrdenie od prenajímateľa.

Za sprostredkovanie prenájmu zaplatíte len 19 €. Nakoniec ešte uzavriete s prenajímateľom zmluvu a uhradíte nájom. To je všetko. Vysoké provízie, ktoré si účtujú realitné kancelárie, a kaucie sme na Flatio nadobro zrušili. Ušetrené peniaze môžete investovať napríklad do karty na MHD alebo večerného posedenia s kolegami či priateľmi.

Chcete bývať mesiac v Ostrave?

Zháňate bývanie na mesiac v Ostrave a hotely ani penzióny Vás nelákajú kvôli vysokým cenám? Využite služby spoločnosti Flatio, ktorá ponúka k prenájmu kompletne zariadené byty a samostatné izby na 14 dní, na mesiac alebo aj na pol roka.

Hľadáte kompletne zariadené byty a izby?

Zháňate byt alebo samostatnú izbu, ktorý je kompletne vybavený vrátane nábytku, spotrebičov, riadu alebo aj pripojenia k internetu? Prezrite si ponuku spoločnosti Flatio. Na našich webových stránkach ponúkame len vybavené byty. Vy si tak môžete užívať svoj pobyt v Ostrave, vybaviť potrebné veci, spoznať nových priateľov a navštíviť najrôznejšie akcie. Všetko bez starostí o to, kde večer zaspíte alebo kde si ráno uvaríte kávu. S Flatio je zháňanie ideálneho bývania v Ostrave hračkou. Nájdite si svoj vysnívaný prenájom!

Zobrazit více