Krátkodobý prenájom izieb Praha | Flatio.sk
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Krátkodobý prenájom izieb na mesiac v Prahe

Chystáte sa do Prahy na mesiac pracovne, na študijný pobyt alebo len na výlet? Pokiaľ nepotrebujete veľa priestoru pre bývanie, využite ponuku krátkodobých prenájmov izieb na Flatio. Stačí si vybrať byt pomocou virtuálnej prehliadky, fotiek alebo popisov a požiadať o rezerváciu.

*The largest one bedroom apartment in Residence Masna* *Superb location next to Old Town Square in Prague* *Stay for few days or several months* *Situated on a 2nd to 5th floor* In the heart of Prague, only steps from Old Town Square, your Prague apartment for rent is situated in completely renovated 19th century building. The apartment is fully equipped and modernised with a brand new kitchen.…
This reconstructed, fully equipped apartment is situated in the third floor of Art Residence in an attractive, peaceful locality of Prague city centre. The residence represents the link between functionalism of the 30s and modern features and working processes used within reconstruction. Bright space harmonized into colour tones of lavender and dark wood with two bedrooms, two bathrooms, and…

Prenájom zariadených izieb v Prahe

S Flatio nemusíte riešiť, aký si kúpite hrnček alebo vankúš do Vášho nového prenájmu. Všetky byty sú kompletne vybavené a pripravené k nasťahovaniu. Stačí si vybaliť osobné veci a môžete bývať.

Potrebujete prenájom izby v Prahe na 14 dní alebo dlhšie ako na mesiac?

Sú pre Vás hotely drahé a málo komfortné? Obráťte sa na start-up Flatio, ktorý sa zaoberá sprostredkovaním strednedobých prenájmov na 14 dní až pol roka. Nemusíte sa desiť žiadnej kaucie ani provízie realitke, na Flatio zaplatíte len 19 € za úspešnú rezerváciu a nájom.

Zobrazit více