Prenájom bytu Praha 12 - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.sk Česká republika Praha Praha 12 Vyberte

Prenájom bytu Praha 12

Bývajte v hlavnom meste Českej republiky pár týždňov alebo aj mesiacov a majte zároveň prírodu na dosah ruky. Zožeňte si na Flatio strednedobý alebo krátkodobý prenájom bytu v Prahe 12 – všetko bez vysokej kaucie, realitky a vysokých poplatkov.

Vyberte si z nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat
Ověřeno službou Trustpilot
4.6

Byty na prenájom v Prahe 12

Radi by ste už pri prvom pohľade vedeli, kde sa ponúkané prenájmy v Prahe 12 presne nachádzajú? Pozrite sa do našej mapky a zorientujete sa za chvíľku.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 12

Chcete pár týždňov alebo napríklad aj na celý rok bývať pri svojej blížiacej sa návšteve hlavného mesta Českej republiky v Prahe 12, avšak zatiaľ Vás neoslovila žiadna z ponúk, ktoré máme na Flatio? Nestrácajte nádej, u nás to stále žije, a preto sledujte aktuálne pridané najnovšie byty na prenájom vo zvolenej oblasti.

Z pohodlia súčasného domova si potom môžete pozrieť svojím tempom priložené virtuálne prehliadky, bohaté fotogalérie alebo užívateľské hodnotenia všetkých ponúk a vybrať si ten najlepší krátkodobý alebo strednedobý prenájom bytu v Prahe 12 práve pre Vás. Potom stačí len vykonať rezerváciu, počkať max. 24 hodín na potvrdenie a máte to vo vrecku.

StayProtection + Stay Benefits
Nová nabídka
2. 9. - 11. 10. (40 dní)
50  / noc

1 951  celkem + 293  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce
StayProtection + Stay Benefits
Nová nabídka
25. 8. - 23. 9. (30 dní)
34  / noc

981  celkem + 147  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce
StayProtection + Stay Benefits
Nová nabídka
18. 7. - 13. 1. (180 dní)
33  / noc

5 966  celkem + 487  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Bývanie v Prahe 12: čo je dobré vedieť

Majte prírodu kúsok od domu, aj keď budete bývať v hlavnom meste Českej republiky. Stačí sa obrátiť na Flatio a vybrať si prenájom bytu v Prahe 12.

V tejto malebnej lokalite vo veľkosti 23,33 km² nájdete nielen obytné plochy s 56 249 obyva­teľmi, ale tiež veľa lesov a peknú prírodu. Cez voľné chvíle tak môžete skočiť do chránených území Modřanskej rokliny alebo napríklad Cholupickej bažantice a užívať si pokoja a pohody. Od centra budete vzdialení pár kilometrov, avšak všetko v dojazdovej vzdialenosti MHD alebo autom.

Aké sú výhody prenájmu bytu na Flatio?

  • Ušetríte – žiadna kaucia, žiadne vysoké provízie.
  • Nezdržujete sa – do 24 hodín od podania žiadosti viete, či všetko klaplo.
  • Nemusíte kupovať žiadne vybavenie – byty sú kompletne zariadené nábytkom aj spotrebičmi.

Najlepšie hodnotené byty na Flatio v Prahe 12

Radi viete dopredu, do čoho idete? Nechcete sa spoliehať len na fotky a virtuálne prehliadky? U nás túto potrebu chápeme a vďaka tomu si môžete vybrať najlepšie byty z Prahy 12 na Flatio, ktoré sú zoradené podľa hodnotenia ich predchádzajúcich užívateľov. Vy tak hneď viete, že pri týchto ponukách Vás už nič neprekvapí a po príjazde môžete začať ihneď svoje nové bývanie využívať.

Vyberte si aj Vy najlepšie hodnotené byty na prenájom na Flatio. S nami sa to oplatí a rezerváciu máte vybavenú do 24 hodín od podania žiadosti na prenajímateľa.

StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
19. 3. - 23. 3. (5 dní)
32  / noc

127  celkem + 19  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Prenájom bytu Praha 12 bez realitky a bez kaucie

Sny sa môžu stať skutočnosťou. Mysleli ste si, že v Prahe nezoženiete prenájom bez nutnosti využiť služby realitky a bez platenia kaucie vo výške aj niekoľkých mesačných nájmov? Na Flatio to ide. Nech ste pracujúci, študent, dobrodruh alebo digitálny nomád, tak výrazne ušetríte a usporené peniaze môžete vložiť do návštevy kultúrnych akcií, do sedenia s novými kamarátmi alebo obchodnými partnermi či napríklad do vzdelávacích kurzov.

Bez realitky

Plánujete sa pri svojom pobyte v hlavnom meste Českej republiky zdržať pár týždňov alebo napríklad aj celý rok? Neplaťte zbytočne realitnej kancelárii vysoké provízie za zohnanie vhodného bývania. Obráťte sa na Flatio a nájdite si prenájom bytu v Prahe 12 bez realitky a bez vysokých provízií. U nás platíte len 19 € za rezerváciu a servisný poplatok. Žiadne ďalšie financie z Vás ťahať nebudeme.

Bez kaucie

Zohnať si prenájom bytu v Prahe 12 bez kaucie ide na Flatio veľmi jednoducho a zvládnete to v 3 krokoch:

  • Vyberte si podľa hodnotení, virtuálnych prehliadok a fotiek prenájom bytu v rôznych dispozíciách.
  • Následne si požiadajte o jeho rezerváciu.
  • Najneskôr do 24 hodín Vám dá prenajímateľ potvrdenie, že môžete s bývaním na zvolené obdobie na 100 % počítať.

Prenájmy bytov v ďalších lokalitách