Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha

Ubytujte sa v samotnom srdci Európy a užite si pobyt v Prahe naplno, či ste študent, digitálny nomád alebo zamestnanec na pracovnej ceste. Zaistite si včas strednedobý prenájom bytu v Prahe na Flatio na 2 týždne, mesiac alebo napríklad aj na pol roka.

Stačí si vybrať zo širokej ponuky bytov v rôznych dispozíciách, ktoré sú kompletne vybavené a pripravené k okamžitému využitiu. Hlavné mesto Českej republiky skrýva ohromné možnosti pre získavanie nových priateľov, klientov alebo aj zákaziek. Bola by škoda zmeškať svoju šancu len kvôli starostiam o bývanie. Vyriešte všetko včas pomocou Flatio.

Vyberte si z 513 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Pražské byty na prenájom

Chcete bývať v Prahe 1 alebo v Prahe 10? Pražské byty na prenájom na Flatio nájdete v lokalitách po celom hlavnom meste. Sú úplne zariadené a k dispozícii na 14 dní alebo aj celých 6 mesiacov.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe

Plánujete cestu do hlavného mesta Českej republiky a už sa teraz pozeráte po mieste, kde budete počas Vašej návštevy bývať? Na Flatio môžete každý deň sledovať najnovšie byty na prenájom na 14 dní, 4 týždne alebo aj 6 mesiacov a žiadna parádna ponuka Vám neunikne. Vyberať si môžete z bytov v rôznych dispozíciách, ktoré sú kompletne vybavené. Vy tak po príjazde nemusíte vôbec nič riešiť – len sa vybalíte a môžete ísť objavovať krásy Prahy.

Pozrite si vybrané bývanie cez online virtuálnu prehliadku, ktorá oproti video prehliadke umožní prejsť každú izbu aj roh svojím tempom. Potom stačí len vykonať rezerváciu a najneskôr do 24 hodín budete vedieť, či je prenájom Váš.


Žite, pracujte alebo študujte v Prahe, matke miest

V Prahe to každý deň aj noc žije naplno. Študenti v hlavnom meste ČR skúsia pravý univerzitný život. Digitálni nomádi spoznajú inšpirujúcu končinu. A zamestnancom sa tu môže ukázať nová pracovná príležitosť. Plánujete do Prahy vyjsť na 14 dní alebo aj pol roka a zháňate si bývanie? Nemíňajte za predražené hotely alebo vysokoškolské internáty bez súkromia. Vyberte si zo strednedobých prenájmov úplne vybavených bytov na Flatio.

Náklady na bývanie a život v Prahe

Pokiaľ ste za svoju cieľovú destináciu zvolili hlavné mesto Českej republiky, je nutné už od začiatku počítať s vyššími výdajmi. Náklady na život v Prahe sú totiž vysoké nielen v cenách nájmov, ale tiež v stravovaní alebo službách.

Veľký rozdiel je tiež v lokalite, kde sa rozhodnete bývať – v centre si priplatíte za všetko, pretože ide o pamiatkovú oblasť. Ušetríte naopak na okrajových častiach Prahy, kde sú životné náklady podstatne menšie.

Štúdium v Prahe

Hlavné mesto Českej republiky sa pýši svetovo známymi vysokými školami a jednou z najstarších európskych univerzít. Už viete, na akú by ste sa chceli v rámci svojho pobytu pozrieť počas pár mesiacov, čo strávite na štúdiách v Prahe? Veľkým lákadlom je nielen Univerzita Karlova, ale tiež České vysoké učení technické alebo napríklad Vysoká škola ekonomická. Využiť môžete tiež súkromné vysoké školy, kde medzi najznámejšie patrí Metropolitná Univerzita Praha.

Erasmus v Prahe

Praha sa radí k veľmi obľúbeným lokalitám pre pobyty študentov v programe Erasmus. Chcete sa pripojiť ku nim a zájsť do hlavného mesta Českej republiky na Univerzitu Karlovu, ČVUT alebo napríklad VŠE? Stačí si zvoliť, na ktorej univerzite by ste chceli stráviť 4 týždne, 3 mesiace alebo aj pol roka. A potom si len vybrať strednedobý prenájom bytu na Flatio.

Pracovný pobyt v Prahe

Posielate zamestnancov na pracovnú cestu do hlavného mesta Českej republiky, ktorá bude trvať 4 týždne, mesiac alebo napríklad aj celý rok? Flatio for Business ponúka skvelé riešenie pre firmy, ktoré potrebujú ubytovať svojich ľudí a nechcú vyhadzovať peniaze za predražené hotely.

Vyberte si na webe ideálny strednedobý prenájom bytu pre Vášho zamestnanca v Prahe a požiadajte o bezplatnú rezerváciu. My Vám potom vyjdeme v ústrety pri vystavení faktúry, ktorá bude mať splatnosť až 60 dní. Ako bonus môžete od nás počítať s exkluzívnou zákazníckou podporou.Prenajmite si byt v jednom z pražských obvodov či mestských častí

Radi by ste si na území Prahy vybrali lokalitu, v ktorej budete nasledujúce 2 týždne, mesiac alebo aj 6 mesiacov bývať? Nedeste sa komplikovaného členenia hlavného mesta ČR, pomôžeme Vám v ňom nájsť systém. Praha sa rozdeľuje na:

  • 10 mestských obvodov,
  • 22 správnych obvodov,
  • 57 mestských častí.

Niektoré z mestských častí navyše nájdete od roku 1994 vo viacerých správnych obvodoch, pretože došlo ku zmenám vo vymedzení jednotlivých hraníc. Na Flatio so všetkými druhmi členenia počítame a výber bytu podľa lokality tak pre Vás bude ľahký.

Zvoľte si sami lokalitu, kde budete bývať a užite si svoj pobyt v hlavnom meste Českej republiky plnými dúškami. Dávate prednosť kultúrnym zážitkom z prvej ruky ako obyvatelia Starého mesta? Alebo chcete pobývať v pokojnom prostredí okrajového Chodova?

Pozrite si vyhliadnuté prenájmy bytov pomocou pripravených fotografií alebo virtuálnych prehliadok. Všetko svojím tempom a odkiaľkoľvek na svete.


Najlepšie hodnotené byty na Flatio v Prahe

Chcete vedieť, ako sa zhoduje popis ponuky na Flatio s realitou? Overte si, či Vami vybrané bývanie spĺňa všetko, čo od neho očakávate. Pozrite sa na najlepšie hodnotené byty na prenájom a riaďte sa skutočnými dojmami predchádzajúcich užívateľov.

Nájdite si na Flatio najlepšie byty v Prahe a prenajmite si ich až na 6 mesiacov. Postup získania bývania je veľmi ľahký:

  1. Vyberte si ideálny byt podľa hodnotení.
  2. Požiadajte prenajímateľa cez web o rezerváciu.
  3. Počkajte si max. 24 hodín na potvrdenie.

Všetko je rýchle a zvládnete to odkiaľkoľvek, kde máte pripojenie k internetu.

1 434  / 30 dní
48  / den
Včetně všech služeb
od  897  / 30 dní
od  30  / den
Včetně všech služeb
1 479  / 30 dní
49  / den
Včetně všech služeb