Prenájom bytu Praha 14 - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.sk Česká republika Praha Praha 14 Vyberte

Prenájom bytu Praha 14

Srdce Európy čaká, kým ho objavíte! Vycestujte do hlavného mesta ČR za štúdiom, prácou alebo napríklad na výlet. S Flatio si zoženiete prenájom bytu v Prahe 14 a máte istotu, že budete bývať v pohodlnom domácom prostredí.

Vyberte si z nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat
Ověřeno službou Trustpilot
4.6
StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
28. 1. - 26. 7. (180 dní)
26  / noc

4 588  celkem + 375  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce
StayProtection + Stay Benefits
Nová nabídka
18. 7. - 15. 10. (90 dní)
70  / noc

6 218  celkem + 783  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Byty na prenájom v Prahe 14

Mapka od Flatio Vám pomôže v ľahkej orientácii v aktuálne voľných prenájmoch bytov v Prahe 14.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 14

Cestujete do Prahy na pár týždňov alebo aj mesiacov kvôli škole, práci alebo napríklad na výlet? Prehliadnite si, aké sú najnovšie byty na prenájom na Flatio a vyberte si bývanie podľa svojho vkusu. Pomocou virtuálnych prehliadok si uľahčíte voľbu, pretože si budete môcť pozrieť ponúkaný byt so všetkými jeho kútmi vlastným tempom. Prenájom bytu v Prahe 14 je vďaka nášmu tímu ľahký a Vy navyše ušetríte – neplatíte žiadne kaucie ani vysoké provízie.

StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
28. 1. - 26. 7. (180 dní)
26  / noc

4 588  celkem + 375  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Prenájom bytu Praha 14 bez realitky a bez kaucie

Míňajte svoje peniaze zmysluplne, keď sa chystáte vyraziť na 2 týždne, mesiac alebo napríklad aj na celý jeden rok na návštevu hlavného mesta Českej republiky. Už teraz nemusíte žiť v stereotype a platiť za drahé hotely alebo penzióny, keď vyrazíte za hranice svojej domoviny. Na Flatio si vyberte ideálny prenájom bytu v Prahe 14 bez kaucie a nezmyselných poplatkov pre realitné kancelárie.

Bez realitky

Prenájom bytu v Prahe 14 bez realitky aj bez vysokých provízií pre maklérov už nie je len rozprávka, ktorá sa Vám nemôže nikdy splniť. Na Flatio si zvládnete zohnať úplne zariadené bývanie podľa svojich predstáv na pár týždňov aj mesiacov len s nutnosťou uhradiť 19 € za rezerváciu a servisný poplatok. Nič viac!

Bez kaucie

Platba kaucie vo výške aj niekoľkých mesačných nájmov sa Vás na Flatio netýka. U nás totiž žiadnu neplatíte! Vďaka tomu výrazne ušetríte a usporené peniaze môžete investovať do spoznávania Prahy, návštevy najrôznejších akcií alebo na stretnutie s novými priateľmi.


Prenájmy bytov v ďalších lokalitách