Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 14

Srdce Európy čaká, kým ho objavíte! Vycestujte do hlavného mesta ČR za štúdiom, prácou alebo napríklad na výlet. S Flatio si zoženiete prenájom bytu v Prahe 14 a máte istotu, že budete bývať v pohodlnom domácom prostredí.

Vyberte si z 523 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty na prenájom v Prahe 14

Mapka od Flatio Vám pomôže v ľahkej orientácii v aktuálne voľných prenájmoch bytov v Prahe 14.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 14

Cestujete do Prahy na pár týždňov alebo aj mesiacov kvôli škole, práci alebo napríklad na výlet? Prehliadnite si, aké sú najnovšie byty na prenájom na Flatio a vyberte si bývanie podľa svojho vkusu. Pomocou virtuálnych prehliadok si uľahčíte voľbu, pretože si budete môcť pozrieť ponúkaný byt so všetkými jeho kútmi vlastným tempom. Prenájom bytu v Prahe 14 je vďaka nášmu tímu ľahký a Vy navyše ušetríte – neplatíte žiadne kaucie ani vysoké provízie.

od  1 577  / 30 dní
od  53  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu Praha 14 bez realitky a bez kaucie

Míňajte svoje peniaze zmysluplne, keď sa chystáte vyraziť na 2 týždne, mesiac alebo napríklad aj na celý jeden rok na návštevu hlavného mesta Českej republiky. Už teraz nemusíte žiť v stereotype a platiť za drahé hotely alebo penzióny, keď vyrazíte za hranice svojej domoviny. Na Flatio si vyberte ideálny prenájom bytu v Prahe 14 bez kaucie a nezmyselných poplatkov pre realitné kancelárie.

Bez realitky

Prenájom bytu v Prahe 14 bez realitky aj bez vysokých provízií pre maklérov už nie je len rozprávka, ktorá sa Vám nemôže nikdy splniť. Na Flatio si zvládnete zohnať úplne zariadené bývanie podľa svojich predstáv na pár týždňov aj mesiacov len s nutnosťou uhradiť 19 € za rezerváciu a servisný poplatok. Nič viac!

Bez kaucie

Platba kaucie vo výške aj niekoľkých mesačných nájmov sa Vás na Flatio netýka. U nás totiž žiadnu neplatíte! Vďaka tomu výrazne ušetríte a usporené peniaze môžete investovať do spoznávania Prahy, návštevy najrôznejších akcií alebo na stretnutie s novými priateľmi.


Prenájmy bytov v ďalších lokalitách