Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 9

Cesty Vás vedú do hlavného mesta Českej republiky? Plánujete tu pár týždňov alebo aj mesiacov študovať, pracovať alebo len objavovať v rámci výletu krásy srdca Európy? Nech je účel Vašej návštevy akýkoľvek, zožeňte si včas prenájom bytu v Prahe 9 na Flatio.

Vyberte si z 539 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty na prenájom v Prahe 9

Je pre Vás pri výbere bývania dôležité, že hneď presne viete, kde sa byt nachádza? Vyberte si na mapke od Flatio prenájom v Prahe 9 ľahko a rýchlo.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 9

Zháňate si prenájom bytu v Prahe 9 na 14 dní, 2 týždne alebo napríklad aj na 6 mesiacov, ale zatiaľ Vás žiadne doposiaľ ponúkané bývanie neoslovilo? Sledujte najnovšie byty na prenájom na Flatio, nech máte stále prehľad.

Vašu finálnu voľbu Vám uľahčia pripravené virtuálne prehliadky a priložené fotografie, ktoré si prezriete vlastným tempom. Potom si stačí len vybrať ideálny byt práve pre Vás, požiadať si o jeho rezerváciu a najneskôr do 24 hodín máte od prenajímateľa správu, či máte bývanie na zvolené obdobie vo vrecku.

od  3 247  / 30 dní
od  108  / den
Včetně všech služeb
od  1 255  / 30 dní
od  42  / den
Včetně všech služeb
1 136  / 30 dní
38  / den
Včetně všech služeb

Bývanie v Prahe 9: čo je dobré vedieť

Čaká Vás pracovná cesta alebo študijný pobyt v hlavnom meste Českej republiky, ale bývať v rušnom centre Vás príliš neláka? Zožeňte si prenájom bytu v Prahe 9. Autom, električkou alebo metrom máte všetko dôležité v dosahu pár minút.

Na území s rozlohou 13,86 km² žije podľa údajov z konca roka 2017 celkom 58 050 obyvateľov. Plánujete byť jedným z nich na 2 týždne, 3 mesiace alebo napríklad aj na pol roka? Na Flatio Vám pomôžeme zohnať ideálne bývanie podľa Vašich potrieb – chcete mať okná s výhľadom na východ alebo napríklad parkovacie miesto pri dome? Pozrite si ponúkané bývanie a vyberte si ten najlepší byt práve pre Vás. Najneskôr do 24 hodín od rezervácie Vám dá prenajímateľ potvrdenie. U nás sa zbytočne nezdržujeme!


Najlepšie hodnotené byty na Flatio v Prahe 9

Aké sú najlepšie byty v Prahe 9 na Flatio? To pre Vás zhodnotili ich predchádzajúci užívatelia. Zoraďte si najlepšie hodnotené byty na prenájom a vyberte si ideálne bývanie v hlavnom meste Českej republiky práve pre Vás.

Vďaka skúsenostiam nájomníkov máte možnosť zohnať si bývanie, ktoré bude presne vyhovovať Vašim potrebám – kompletne vybavený byt v rôznych dispozíciách, s balkónom alebo aj s výhľadom na park. Všetko je na Vás – stačí si zvoliť podľa virtuálnych prehliadok, priložených fotografií a hodnotení užívateľov.

Všetko je navyše bez nutnosti platiť kauciu alebo vysoké provízie pre maklérov.

od  3 247  / 30 dní
od  108  / den
Včetně všech služeb
1 517  / 30 dní
51  / den
Včetně všech služeb
1 517  / 30 dní
51  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu Praha 9 bez realitky a bez kaucie

Chystáte sa vyraziť do hlavného mesta Českej republiky na výlet, za prácou alebo je to ďalší cieľ Vašej cesty digitálneho nomáda? Na Flatio Vám pomôžeme zohnať parádne bývanie presne podľa Vašich predstáv, postup má 3 jednoduché kroky:

  • Vyberiete si podľa virtuálnych prehliadok, priložených fotiek alebo hodnotení predchádzajúcich nájomníkov.
  • Vykonajte rezerváciu na 2 týždne, mesiac alebo aj na pol roka.
  • Počkáte na potvrdenie od prenajímateľa max. 24 hodín a po príjazde môžete začať okamžite bývanie využívať naplno!

Bez realitky

Objavte v Prahe jej pravé kúzlo so všetkým. Užívajte si zážitky naplno a usporte na ne peniaze už pri zháňaní bývania pre Vašu blížiacu sa návštevu. Zožeňte si prenájom bytu v Prahe 9 bez realitky a bez vysokých poplatkov, ktoré by ste museli dať maklérovi za sprostredkovanie. Na Flatio to je jednoduché – zaplatíte len servisný poplatok podľa dĺžky pobytu a 19 € za rezerváciu vybraného bývania.

Bez kaucie

Prahu môžete zažiť plnými dúškami. Chcete navyše aj ušetriť, nech máte viac prostriedkov pre spoznávanie hlavného mesta Českej republiky? Na Flatio si nájdete prenájom v Prahe 9 bez kaucie, ktorá môže byť aj vo výške napríklad troch mesačných nájmov. Bývajte s rozumom!


Prenájmy bytov v ďalších lokalitách