Sign in as a tenant Sign in as a landlord Sign in as a company

Prenájom bytu Praha 15

Praha čaká na to, kým objavíte jej krásy. Nezdržujte sa úvahami nad predraženými hotelmi alebo penziónmi, vyberte si dopredu z prenájmov bytov v Prahe 15 na Flatio, ktoré Vám zaistia dostatok súkromia aj domáce prostredie na pár týždňov aj mesiacov.

Vyberte si z 636 nabídek bydlení na Flatio:
Move in - Move out
Search

Byty na prenájom v Prahe 15

Chcete vidieť, kde všade si môžete zohnať na Flatio strednedobé alebo krátkodobé prenájmy v Prahe 15? Pozrite sa do našej prehľadnej mapky a buďte vždy v obraze.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 15

Aké nové ponuky boli pridané na Flatio a Vy si môžete prezrieť ich virtuálnu prehliadku či priložené fotografie? Sledujte u nás najnovšie byty na prenájom, nech Vám žiadne parádne bývanie neunikne pomedzi prsty pre Váš blížiaci sa pobyt v hlavnom meste Českej republiky.

Bývajte v strednedobom alebo krátkodobom pre­nájme bytu v Prahe 15 vďaka Flatio bez starostí 14 dní, mesiac alebo aj celý jeden rok. Celé vybavenie budete mať zaistené a Vašou jedinou starosťou tak po príjazde bude len vybaľovanie kufrov. A potom môžete hneď vyraziť spoznávať hlavné mesto samotného srdca Európy.

za 11 hodin
Discount up to 2 % 675  / 30 days
663  / 30 days
22  / day

Bývajte v Prahe 15: čo je dobré vedieť

Ubytujte sa na juhovýchode hlavného mesta Českej republiky a budete mať o zábavu aj kultúrne zážitky vždy postarané počas celého svojho pobytu.

Na ploche vo veľkosti 10,57 km² žije 33 839 obyvateľov, ktorí to majú kúsok na Toulcovho dvora alebo napríklad ku gotickému chrámu Sťatia sv. Jána Krstiteľa. Chcete na tom byť rovnako? Vyberte si prenájom bytu v Prahe 15 na Flatio a bývajte 14 dní, 4 týždne alebo napríklad aj celých 12 mesiacov v domácom prostredí, ktoré si sami dopredu vyberiete podľa svojho vkusu.

Do centra to síce budete mať o trochu ďalej, ale bez väčších problémov sa do neho dopravíte pomocou MHD alebo auta.


Najlepšie hodnotené byty na Flatio v Prahe 15

Dávate na hodnotenie bytov predošlými užívateľmi? Na Flatio si uvedomujeme, že tieto informácie sú veľmi dôležité pre mnoho cestovateľov za prácou, štúdiom alebo zážitkami. A preto si u nás môžete prezrieť najlepšie hodnotené byty na prenájom, ktoré si svoju pozíciu vyslúžili vďaka pozitívnemu hodnoteniu ich reálnymi nájomníkmi.

Najlepšie byty v Prahe 15 nájdete na Flatio jednoducho. Potom si len stačí vybrať ideálne bývanie podľa požadovanej veľkosti, lokality alebo aj vybavenia, ktoré si dopredu prezriete pomocou fotiek a virtuálnych prehliadok. A následne vykonajte rezerváciu, ktorá bude vybavená najneskôr do 24 hodín.

za 11 hodin
Discount up to 2 % 675  / 30 days
663  / 30 days
22  / day

Prenájom bytu Praha 15 bez realitky a bez kaucie

Žiadna kaucia, žiadna realitka, žiadne vysoké poplatky. To sú tri zásady, ktorými sa v tíme Flatio riadime.

Chcete si zohnať prenájom bytu v hlavnom meste Českej republiky a zbytočne na tom neprerobiť, keď tu strávite len 14 dní, 4 týždne alebo napríklad len niekoľko mesiacov? Na Flatio si môžete také bývanie zaistiť ľahko a rýchlo. Už sa nemusíte zameriavať pri hľadaní bývania len na drahé hotely alebo penzióny, pokiaľ zotrváte v Prahe pár týždňov alebo mesiacov. Vaše ubytovanie môžete riešiť aj formou strednedobých alebo krátkodobých prenájmov na Flatio, ktoré Vám zaistia domáce prostredie a celkovo lacnejší pobyt.

Bez realitky

Mnoho ľudí si so slovom „prenájom“ spája realitné kancelárie. Na Flatio to však neplatí. S nami si zoženiete prenájom bytu v Prahe 15 bez realitky a vysokých provízií pre maklérov, ktorí Vám bývanie sprostredkujú. U nás platíte len 19 € rezervačný poplatok a servisný poplatok.

Bez kaucie

Pokiaľ nemáte peniaze na rozdávanie alebo neradi nechávate peniaze len tak ležať, zožeňte si prenájom bytu v Prahe 15 bez kaucie. Tá často býva aj v hodnote niekoľkých mesačných nájmov, čo už nie je zanedbateľná čiastka. Obráťte sa na Flatio a bývajte v hlavnom meste Českej republiky rýchlo a bez zbytočného míňania.


Prenájmy bytov v ďalších lokalitách