Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 15

Praha čaká na to, kým objavíte jej krásy. Nezdržujte sa úvahami nad predraženými hotelmi alebo penziónmi, vyberte si dopredu z prenájmov bytov v Prahe 15 na Flatio, ktoré Vám zaistia dostatok súkromia aj domáce prostredie na pár týždňov aj mesiacov.

Vyberte si z 525 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty na prenájom v Prahe 15

Chcete vidieť, kde všade si môžete zohnať na Flatio strednedobé alebo krátkodobé prenájmy v Prahe 15? Pozrite sa do našej prehľadnej mapky a buďte vždy v obraze.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 15

Aké nové ponuky boli pridané na Flatio a Vy si môžete prezrieť ich virtuálnu prehliadku či priložené fotografie? Sledujte u nás najnovšie byty na prenájom, nech Vám žiadne parádne bývanie neunikne pomedzi prsty pre Váš blížiaci sa pobyt v hlavnom meste Českej republiky.

Bývajte v strednedobom alebo krátkodobom pre­nájme bytu v Prahe 15 vďaka Flatio bez starostí 14 dní, mesiac alebo aj celý jeden rok. Celé vybavenie budete mať zaistené a Vašou jedinou starosťou tak po príjazde bude len vybaľovanie kufrov. A potom môžete hneď vyraziť spoznávať hlavné mesto samotného srdca Európy.


Bývajte v Prahe 15: čo je dobré vedieť

Ubytujte sa na juhovýchode hlavného mesta Českej republiky a budete mať o zábavu aj kultúrne zážitky vždy postarané počas celého svojho pobytu.

Na ploche vo veľkosti 10,57 km² žije 33 839 obyvateľov, ktorí to majú kúsok na Toulcovho dvora alebo napríklad ku gotickému chrámu Sťatia sv. Jána Krstiteľa. Chcete na tom byť rovnako? Vyberte si prenájom bytu v Prahe 15 na Flatio a bývajte 14 dní, 4 týždne alebo napríklad aj celých 12 mesiacov v domácom prostredí, ktoré si sami dopredu vyberiete podľa svojho vkusu.

Do centra to síce budete mať o trochu ďalej, ale bez väčších problémov sa do neho dopravíte pomocou MHD alebo auta.


Najlepšie hodnotené byty na Flatio v Prahe 15

Dávate na hodnotenie bytov predošlými užívateľmi? Na Flatio si uvedomujeme, že tieto informácie sú veľmi dôležité pre mnoho cestovateľov za prácou, štúdiom alebo zážitkami. A preto si u nás môžete prezrieť najlepšie hodnotené byty na prenájom, ktoré si svoju pozíciu vyslúžili vďaka pozitívnemu hodnoteniu ich reálnymi nájomníkmi.

Najlepšie byty v Prahe 15 nájdete na Flatio jednoducho. Potom si len stačí vybrať ideálne bývanie podľa požadovanej veľkosti, lokality alebo aj vybavenia, ktoré si dopredu prezriete pomocou fotiek a virtuálnych prehliadok. A následne vykonajte rezerváciu, ktorá bude vybavená najneskôr do 24 hodín.


Prenájom bytu Praha 15 bez realitky a bez kaucie

Žiadna kaucia, žiadna realitka, žiadne vysoké poplatky. To sú tri zásady, ktorými sa v tíme Flatio riadime.

Chcete si zohnať prenájom bytu v hlavnom meste Českej republiky a zbytočne na tom neprerobiť, keď tu strávite len 14 dní, 4 týždne alebo napríklad len niekoľko mesiacov? Na Flatio si môžete také bývanie zaistiť ľahko a rýchlo. Už sa nemusíte zameriavať pri hľadaní bývania len na drahé hotely alebo penzióny, pokiaľ zotrváte v Prahe pár týždňov alebo mesiacov. Vaše ubytovanie môžete riešiť aj formou strednedobých alebo krátkodobých prenájmov na Flatio, ktoré Vám zaistia domáce prostredie a celkovo lacnejší pobyt.

Bez realitky

Mnoho ľudí si so slovom „prenájom“ spája realitné kancelárie. Na Flatio to však neplatí. S nami si zoženiete prenájom bytu v Prahe 15 bez realitky a vysokých provízií pre maklérov, ktorí Vám bývanie sprostredkujú. U nás platíte len 19 € rezervačný poplatok a servisný poplatok.

Bez kaucie

Pokiaľ nemáte peniaze na rozdávanie alebo neradi nechávate peniaze len tak ležať, zožeňte si prenájom bytu v Prahe 15 bez kaucie. Tá často býva aj v hodnote niekoľkých mesačných nájmov, čo už nie je zanedbateľná čiastka. Obráťte sa na Flatio a bývajte v hlavnom meste Českej republiky rýchlo a bez zbytočného míňania.


Prenájmy bytov v ďalších lokalitách