Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 1

Túžite bývať v historickom centre hlavného mesta Českej republiky a mať výhľad na pamiatky aj rušné srdce Európy? Vyberte si prenájom bytu v Prahe 1 na Flatio a bývajte mesiac alebo aj pol roka napríklad aj s výhľadom na Karlov most alebo Staromestský orloj.

Vyberte si z 538 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty na prenájom v Prahe 1

Chcete radšej bývať pri Vltave alebo dávate prednosť rušnejšiemu centru? Pozrite sa na mapku od Flatio a vyberte si prenájom v Prahe 1 podľa umiestnenia bytu.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 1

Chcete pri svojom pobyte v hlavnom meste Českej republiky bývať v jeho čarovnom centre, kde to žije vo dne aj v noci? Prenájom bytu v Prahe 1 si na mesiac alebo aj na pol roka zoženiete jednoducho na Flatio.

Každý deň môžete sledovať, aké nové ponuky boli pridané a vybrať si podľa bohatej fotogalérie, virtuálnych prehliadok alebo tiež pomocou užívateľských hodnotení.

Čo je prednosťou prenájmov na Flatio?

  1. Žiadna platba kaucie.
  2. Kompletne zariadené byty.
  3. Vybavenie žiadosti o rezerváciu do 24 hodín.

Vyberte si z najnovších bytov na prenájom ideálne bývanie pre Vaše potreby a užite si naplno Váš pobyt.


Bývanie v Prahe 1: čo je dobré vedieť

Čaká Vás cesta do srdca Európy a radi by ste sa ubytovali v samotnom historickom centre? Na Flatio si zožeňte prenájom bytu v Prahe 1 na pár týždňov alebo aj mesiacov a neplaťte za predražené hotely či penzióny. Či Váš pobyt bude trvať 14 dní, mesiac alebo aj pol roka, s nami ušetríte – kauciu ani vysoké poplatky za sprostredkovanie u nás nenájdete.

Centrum hlavného mesta Českej republiky sa rozkladá na 5,53 km² a obýva ho trvale z údajov z konca roka 2017 celkom 29 499 obyvateľov. Všetko dôležité máte kúsok a o zábavu nie je nikdy núdza. Reštaurácie, pamiatky alebo bar pre večerné posedenie s novými priateľmi nájdete aj pod svojimi oknami.


Najlepšie hodnotené byty na Flatio v Prahe 1

Kto môže lepšie zhodnotiť skutočnosť údajov o ponúkanom byte od prenajímateľa ako jeho reálny užívateľ? Vyberte si najlepší byt v Prahe 1 podľa hodnotení predchádzajúcich nájomníkov. Vďaka ich skúsenostiam sa môžete spoľahnúť na to, že Vaše bývanie bude zodpovedať uvedenému popisu, fotkám aj virtuálnej prehliadke.

Už na Vás nečaká žiadne prekvapenie v podobe veľmi pomalej WiFi alebo vŕzgajúcej postele. S Flatio budete dopredu vedieť, do čoho presne idete. A môžete si z pohodlia súčasného bydliska vybrať z najlepšie hodnotených bytov na prenájom ten ideálny práve pre Vás a Vaše potreby.


Prenájom bytu Praha 1 bez realitky a bez kaucie

Bývajte v centre Prahy na 14 dní, 3 týždne alebo aj na 6 mesiacov. So strednedobými alebo krátkodobými prenájmami nemusíte míňať za tunajšie hotely alebo penzióny – stačí využiť domáce prostredie, ktoré sa ponúka v prenájmoch na Flatio. Zariadenie je rýchle a jednoduché. Stačí si podľa virtuálnych prehliadok alebo napríklad hodnotenia predchádzajúcich užívateľov vybrať ideálne bývanie a požiadať si o rezerváciu. A do jedného dňa budete vedieť, či môžete na vybrané obdobie s prenájmom počítať.

Každý ponúkaný byt je navyše kompletne vybavený nábytkom aj príslušenstvom, Vy tak nemusíte po svojom príjazde nič riešiť, pretože všetko bude pripravené. A okamžite môžete začať bývať.

Bez realitky

Hovoríte si, že zohnať prenájom bytu v Prahe 1 bez realitky nie je možné? Ponuka na Flatio Vám tento názor vyvráti, pretože potvrdzuje, že to ide. Už Vás nečaká žiadne vyhadzovanie peňazí za vysoké provízie pre maklérov, zaplatíte len 19 € za rezerváciu vybraného bývania a servisný poplatok podľa dĺžky pobytu.

Bez kaucie

Chcete získať strednedobý prenájom bytu v Prahe 1 bez kaucie? Na Flatio to ide! Už nemusíte dávať do zálohy žiadne peniaze v hodnote troch mesačných nájmov, ktoré budú len tak ležať 4 týždne alebo napríklad aj celého pol roka. U nás Vám umožníme tieto financie investovať efektívnejšie – na výlety, kultúrne akcie alebo posedenie s novými kamarátmi.


Prenájmy bytov v ďalších lokalitách