Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 2

Ste pracujúci, študent alebo digitálny nomád a cesty Vás vedú do hlavného mesta Českej republiky? Vyberte si vhodný prenájom bytu v Prahe 2 na Flatio podľa priložených fotiek, virtuálnych prehliadok alebo podrobných popisov. Zvládnete to odkiaľkoľvek na svete!

Vyberte si z 526 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty na prenájom v Prahe 2

Zohnať si prenájom na pár týždňov alebo mesiacov v Prahe 2 je vďaka tímu Flatio jednoduché. Stačí sa pozrieť do mapky, vybrať si bývanie a požiadať o rezerváciu.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 2

Máte na Flatio už všetky ponuky pozreté, ale žiadna zatiaľ nevyhovovala Vašim potrebám? Pozrite sa každý deň na najnovšie byty na prenájom a napríklad už dnes môžete nájsť svoje vysnívané bývanie na pár týždňov alebo aj mesiacov.

Na Flatio si jednoducho zaistíte prenájom bytu v Prahe 2, stačí vykonať 3 kroky:

  1. Vybrať si podľa virtuálnych prehliadok a priložených fotografií ideálne bývanie.
  2. Požiadať si o rezerváciu vybraného bytu.
  3. Najneskôr do 24 Vám bude doručená odpoveď od prenajímateľa a Vy budete vedieť, či môžete s prenájmom počítať.
1 437  / 30 dní
48  / den
Včetně všech služeb
1 847  / 30 dní
62  / den
Včetně všech služeb
od  2 299  / 30 dní
od  77  / den
Včetně všech služeb

Bývanie v Prahe 2: čo je dobré vedieť

Radi by ste sa pri svojom pobyte na pár týždňov alebo aj mesiacov v hlavnom meste Českej republiky ubytovali ďalej od centra, ale zároveň nie príliš ďaleko? Zožeňte si prenájom bytu v Prahe 2 a všetko dôležité budete mať skoro pod oknami. A na dohľad napríklad aj pevnosť Vyšehrad.

V srdci Európy to žije vo dne aj v noci, buďte toho súčasťou aj Vy! Môžete byť študent, pracujúci alebo napríklad digitálny nomád, v Prahe si nájde každý to svoje, čo ho bude napĺňať. Na rozlohe vo veľkosti 4,19 km² trvalo žije podľa informácií z konca roka 2017 celkom 49 624 obyvateľov. Chcete byť jedným z nich?

Vyberte si na Flatio strednedobý alebo krátkodobý prenájom. Najneskôr do 1 dňa od rezervácie budete vedieť, či môžete s bývaním na zvolené obdobie počítať. U nás sa nezdržiavame, všetko je rýchle a jednoduché na vybavenie.


Najlepšie hodnotené byty na Flatio v Prahe 2

Po nepríjemnej skúsenosti s ubytovaním na dovolenke z minulého roka už dáte pri výbere bývania len na užívateľské hodnotenia? Na Flatio vieme, ako sú reálne skúsenosti dôležité. Vy si tak môžete vybrať nielen podľa virtuálnych prehliadok a fotiek. Ale tiež si môžete zoradiť najlepšie byty v Prahe 2 podľa pridaných hodnotení od predošlých nájomníkov.

Najlepšie hodnotené byty na prenájom na Flatio Vám zaručia, že uvedený popis sa zhoduje so skutočnosťou. Po príjazde Vás tak nebude čakať nepohodlná posteľ alebo napríklad pomalá WiFi. Na všetko budete dopredu pripravení.

1 638  / 30 dní
55  / den
Včetně všech služeb
1 437  / 30 dní
48  / den
Včetně všech služeb
od  2 299  / 30 dní
od  77  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu Praha 2 bez realitky a bez kaucie

Čaká Vás čoskoro cesta do hlavného mesta ČR a teraz uvažujete, kde budete bývať? V ponuke je dosť drahých hotelov aj penziónov, ale Vy by ste dali radšej prednosť prostrediu, ktoré je viac podobné Vášmu domovu? Vyberte si na Flatio ideálny prenájom bytu v Prahe 2 bez kaucie, bez realitky a bez vysokých provízií.

Bývajte v srdci Európy 4 týždne, štvrť roka alebo aj 6 mesiacov v kompletne vybavenom byte, ktorý si nájdete na Flatio. Postup je jednoduchý:

1) Stačí si vybrať podľa virtuálnych prehliadok, ktoré si prehliadnete vlastným tempom. 2) Vykonať rezerváciu a počkať na potvrdenie prenajímateľom. 3) Všetko bude vyriešené najneskôr do 24 hodín!

U nás je všetko rýchle a pustiť sa do toho môžete z akéhokoľvek miesta na svete, kde chytíte pripojenie na internet.

Bez realitky

Zohnať si bývanie na 2 týždne, 2 mesiace alebo napríklad aj na pol roka v Prahe 2 bez realitky nie je len snom, ktorý sa nemôže splniť. S Flatio to zvládnete aj bez maklérov a platby vysokých provízií. Vy vďaka tomu ušetríte a môžete usporené peniaze vložiť do zábavy a spoznávania kultúry hlavného mesta Českej republiky.

Bez kaucie

Pokiaľ ste bývali v prenájme, určite viete, že sa platí pri uzatvorení zmluvy vo väčšine prípadov kaucia, ktorá býva aj trojnásobkom mesačného nájmu. Na Flatio to však neplatí. U nás si môžete zaistiť bývanie na 14 dní, mesiac alebo napríklad aj na pol roka bez nutnosti platenia kaucie.


Prenájmy bytov v ďalších lokalitách