Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 4

Či už cestujete do hlavného mesta ČR za prácou, štúdiom alebo len na výlet, zaistiť si prenájom bytu v Prahe 4 je na Flatio hračka. Môžete si ho rezervovať na 14 dní, mesiac alebo napríklad aj na celý rok.

Vyberte si z 415 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty na prenájom v Prahe 4

Kde môžete zohnať ľahko a rýchlo prenájom bytu v Prahe 4? Pozrite sa do našej mapky a uľahčite si hľadanie svojho vysnívaného bývania pomocou tímu Flatio.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 4

Pozrite si najnovšie byty na prenájom na Flatio, nech Vám žiadna parádna ponuka neunikne. A nájdite si pomocou nášho tímu ideálne bývanie v Prahe 4 na 14 dní, mesiac alebo aj na pol roka. Pomocou virtuálnych prehliadok si zvolený byt dôkladne prehliadnete vlastným tempom a uľahčíte si tak svoj výber. Všetko u nás zvládnete rýchlo a bez zbytočného zdržiavania – najneskôr do 24 hodín od požiadania o rezerváciu Vám dorazí potvrdenie od prenajímateľa.

Na Flatio máte navyše 3 výhody:

  1. Žiadna platba kaucie.
  2. Veľmi rýchle vybavenie.
  3. Zaplatíte len 19 € rezervačný poplatok a servisný poplatok podľa dĺžky pobytu.

Strednedobý prenájom bytu v Prahe 4 budete mať vďaka Flatio ľahko vo vrecku.


Časovo flexibilný prenájom bytu v Prahe 4

Vyhliadli ste si Prahu 4 ako ideálnu lokalitu pre bývanie pre svoj blížiaci sa pobyt v hlavnom meste ČR? Zožeňte si na Flatio krátkodobý, strednedobý alebo aj dlhodobý prenájom bytu. Rezerváciu zvládnete odkiaľkoľvek na svete s pripojením k internetu a najneskôr do 24 budete vedieť, či je prenájom na 14 dní, mesiac alebo aj na pol roka Váš.

Prenájom bytu na 14 dní

Vycestujte do Prahy na 14 dní a bývajte v domácom prostredí, ktoré si sami dopredu vyberiete. Na Flatio si zoženiete ľahko prenájom bytu na dva týždne v Prahe 4. Bez kaucie, realitky a vysokých poplatkov.

Prenájom bytu na mesiac

Čaká Vás pobyt v hlavnom meste ČR na 4 týždne a túžite po bývaní mimo drahých hotelov alebo penziónov? Zaistite si prenájom bytu na mesiac v Prahe 4 na Flatio. Všetko je rýchle a neplatíte žiadnu kauciu.

Prenájom bytu na pol roka

Chcete si v Prahe 4 zohnať prenájom na 6 mesiacov? S Flatio to nie je žiadny problém. Vyberte si pomocou virtuálnych prehliadok a bohatej fotogalérie ideálne bývanie v hlavnom meste Českej republiky aj Vy.

Prenájom bytu na rok Na Flatio je možné získať prenájom bytu na 12 mesiacov v Prahe 4 bez kaucie aj realitky už do 24 hodín. Uhradíte len rezervačný poplatok 19 € a servisný poplatok podľa dĺžky pobytu. A máte to vo vrecku!


Najlepšie hodnotené byty na Flatio v Prahe 4

Vyriešte svoje bývanie v hlavnom meste Českej republiky s tímom Flatio. Vyberte si strednedobý alebo krátkodobý prenájom na 14 dní, 4 týždne alebo aj 6 mesiacov a zvoľte si z najlepších bytov v Prahe 4 ten ideálny práve pre Vás.

Na našom webe nájdete pri každej ponuke hodnotenia predchádzajúcich užívateľov, vďaka tomu si môžete zvoliť nielen podľa virtuálnych prehliadok alebo priložených fotografií, ale tiež podľa reálnych skúseností nájomníkov s vybraným bývaním.

Všetko je s naším tímom ľahké a rýchle, najneskôr do jedného dňa od podania žiadosti o rezerváciu budete vedieť, či máte vybraný prenájom vo vrecku.

1 686  / 30 dní
56  / den
Včetně všech služeb
1 686  / 30 dní
56  / den
Včetně všech služeb
2 107  / 30 dní
70  / den
Včetně všech služeb
2 107  / 30 dní
70  / den
Včetně všech služeb
1 517  / 30 dní
51  / den
Včetně všech služeb
1 012  / 30 dní
34  / den
Včetně všech služeb
1 264  / 30 dní
42  / den
Včetně všech služeb
od  1 086  / 30 dní
od  36  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu Praha 4 bez realitky a bez kaucie

Zožeňte si dopredu ideálny prenájom na 2 týždne, mesiac alebo napríklad aj na celý jeden rok v hlavnom meste Českej republiky. V mestskej časti Praha 4 to budete mať do centra len pár minút jazdy a môžete si rezervovať bývanie odkiaľkoľvek na svete. A najneskôr za 24 hodín budete vedieť, či môžete s prenájmom počítať.

Na Flatio sa môžete tešiť na byty, ktoré budú:

  • bez kaucie a realitky,
  • kompletne zariadené.

Bez realitky Na Flatio si bez problémov zaistíte prenájom bytu v Prahe 4 bez realitky aj bez vysokej provízie pre makléra. Náš tím to zvládne aj bez toho! Zaplatíte len 19 € rezervačný poplatok a servisný poplatok podľa dní/týždňov/me­siacov, ktoré v hlavnom meste ČR strávite. Bez kaucie Radi by ste bývali v Prahe 14 dní alebo aj celý rok? Pokiaľ nechcete pobývať v drahých hoteloch alebo penziónoch, ale skôr dávate prednosť domácemu prostrediu, obráťte sa na tím Flatio. Zaistí Vám krátkodobý alebo strednedobý prenájom bytu v Prahe 4 bez kaucie do jedného dňa od podania žiadosti o rezerváciu.