Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 7

V Prahe 7 si nájde to svoje každý – zamestnanec na pracovnej ceste, študent na pobyte aj digitálny nomád. Čaká aj Vás výjazd na 14 dní, mesiac alebo napríklad aj na pol roka do hlavného mesta Českej republiky? Nájdite si prenájom bytu v Prahe 7 cez Flatio.

Vyberte si z 539 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty na prenájom v Prahe 7

Mapka od Flatio Vám prehľadne ukáže, kde nájdete krátkodobé aj strednedobé prenájmy v Prahe 7. Potom si stačí len vybrať a požiadať o rezerváciu.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 7

Plánujete vyraziť na študijný pobyt, výlet alebo pracovnú cestu do srdca Európy? To už určite zvažujete, kde bude tie 2 týždne, 3 mesiace alebo napríklad aj pol roka bývať. Sledujte najnovšie byty na Flatio, ktoré boli pridané, nech vám žiadna super ponuka neunikne.

Keď Vás osloví niektorý z bytov, vyberte si krátkodobý alebo strednedobý prenájom, ktorý nájdete na Flatio. Tešiť sa môžete na skvelý servis, ktorý je rýchly a zvládnete ho zo všetkých kútov sveta. Stačí Vám k tomu len internet!

3 základné výhody, ktoré prinášajú prenájmy na Flatio:

  • Vybavenie rezervácie do 24 hodín od zadania požiadavky.
  • Všetky byty sú kompletne vybavené.
  • Žiadna kaucia, všetko bez realitky a vysokých poplatkov.
2 340  / 30 dní
78  / den
Včetně všech služeb
1 766  / 30 dní
59  / den
Včetně všech služeb
1 642  / 30 dní
55  / den
Včetně všech služeb

Bývanie v Prahe 7: čo je dobré vedieť

Chcete bývať v hlavnom meste Českej republiky počas svojho pracovného, výletného alebo študijného pobytu, ale zároveň túžite mať kúsok prírody vždy po ruke? Nájdite si na Flatio prenájom bytu v Prahe 7, kde nájdete nielen husto obývané oblasti s obchodnými zónami, ale tiež prírodné územie, a dokonca prírodnú rezerváciu. Zaskočiť si tak môžete vo voľnom čase cez víkend napríklad do botanickej záhrady alebo zoologickej záhrady.

Ide o lokalitu s veľkosťou 7,14 km², ktorá je však husto obývaná – ku koncu roka 2017 tu pobývalo 44 034 obyvateľov. Chcete byť ďalším z nich na 2 týždne, mesiac alebo napríklad aj na celého pol roka, ktorý v Prahe strávite? Na Flatio si vyberte vhodný prenájom a ihneď po prevzatí kľúčov môžete v úplne vybavenom byte začať bývať.


Najlepšie hodnotené byty na Flatio v Prahe 7

Keď si objednávate izbu v hoteli, tiež sa určite pozeráte na jeho hodnotenie predchádzajúcimi užívateľmi. To isté môžete urobiť aj pri ponuke bývania na Flatio a vybrať si tak najlepšie hodnotené byty na prenájom, ktoré sa v hlavnom meste Českej republiky ponúkajú.

Zvoľte si pre svoj blížiaci sa pobyt najlepšie byty z Prahy 7 na 14 dní, mesiac alebo napríklad aj na pol roka. A môžete sa spoľahnúť, že si svoju návštevu v samotnom srdci Európy skvele užijete bez nepríjemných prekvapení v podobe pomalej WiFi alebo rušného suseda.

od  994  / 30 dní
od  33  / den
Včetně všech služeb
1 519  / 30 dní
51  / den
Včetně všech služeb
od  1 527  / 30 dní
od  51  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu Praha 7 bez realitky a bez kaucie

Prenajmite si byt v Prahe na 14 dní, 4 mesiace alebo napríklad aj na pol roka pomocou tímu Flatio. Všetko bude rýchle, ušetríte, a navyše nemusíte po príjazde vôbec nič riešiť. Krátkodobé aj strednedobé prenájmy na Flatio majú totiž 3 výhody:

  • Všetky byty sú kompletne vybavené nábytkom, spotrebičmi aj príslušenstvom.
  • Vaša rezervácia bude vybavená najneskôr do 24 hodín od podania žiadosti na prenajímateľa.
  • Nemusíte platiť žiadnu kauciu, provízie realitke a ani ďalšie vysoké poplatky.

Bez realitky

Každý má právo na to, aby si zaistil prenájom bytu v Prahe 7 bez realitky a vysokých provízií. Chcete ušetriť aj Vy? Obráťte sa na Flatio a bývajte pár týždňov alebo aj mesiacov v hlavnom meste Českej republiky bez zbytočných nákladov navyše. Zaplatíte nám len 19 € za rezerváciu vybraného bývania a potom servisný poplatok podľa dĺžky Vášho pobytu – a to je všetko, nič viac.

Bez kaucie

Mysleli ste si, že prenájom bytu v Prahe 7 bez kaucie je len sen, ktorý sa nikdy nemôže splniť? Na Flatio sme ho uviedli do reality! Vyberte si z ponuky kompletne zariadených bytov a vložte ušetrené peniaze niekoľkých mesačných nájmov do zážitkov, ktoré môžete získať v samotnom srdci Európy.


Prenájmy bytov v ďalších lokalitách