Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 10

Hľadáte prenájom bytu v Prahe 10, ktorý bude vhodný pre Váš štrnásťdenný alebo aj polročný pobyt? Obráťte sa na Flatio a vyberte si bývanie podľa Vašich predstáv. Postup získania je ľahký – požiadate o rezerváciu a po odovzdaní kľúčov môžete hneď bývať.

Vyberte si z 525 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty na prenájom v Prahe 10

Praha 10 je rozľahlé územie. Chcete v tejto lokalite pri svojej návšteve hlavného mesta Českej republiky bývať? Pozrite sa do našej mapky a zorientujte sa ľahšie.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 10

Túžite si zohnať bývanie podľa Vašich predstáv na pár týždňov alebo mesiacov v Prahe 10, avšak zatiaľ Vás žiadny ponúkaný byt na Flatio neoslovil? Nestrácajte nádej a sledujte najnovšie byty na prenájom, ktoré sú u nás pridané. A už Vám nikdy žiadna skvelá ponuka neprekĺzne pomedzi prsty.

Vy si ju potom vlastným tempom prezriete pomocou virtuálnych prehliadok alebo fotiek a v prípade záujmu požiadate online o rezerváciu. Najneskôr do 24 hodín Vám dá prenajímateľ odpoveď, či je vybraný prenájom bytu v Prahe 10 na zvolené obdobie Váš.

od  1 755  / 30 dní
od  59  / den
Včetně všech služeb
od  1 663  / 30 dní
od  55  / den
Včetně všech služeb

Bývanie v Prahe 10: čo je dobré vedieť

Chcete to mať do parku alebo na futbalový zápas kúsok? Zožeňte si na Flatio prenájom bytu v Prahe 10. A môžete zájsť napríklad na zápas od Slavie či na prechádzku do Heroldových sadov, kde sa zoznámite s novými priateľmi. Na 19 km² žije podľa údajov z konca roka 2017 dohromady 109 790 obyvateľov. Túžite byť jedným z nich na 14 dní, 4 týždne alebo aj na 6 mesiacov?

Na Flatio Vám umožníme zohnať si vo vybranej lokalite hlavného mesta Českej republiky kompletne vybavený prenájom na pár týždňov aj mesiacov. Vy tak nemusíte po príjazde už nič riešiť a môžete sa pustiť rovno do objavovania okolia. Pokiaľ Vás navyše zaujímajú pamiatky, tiež si v Prahe 10 prídete na svoje – na Vašu návštevu čaká Kostol sv. Václava alebo Kostol sv. Mikuláša.


Najlepšie hodnotené byty na Flatio v Prahe 10

Chcete najlepší byt z Prahy 10 na Flatio? Pozrite sa k nám na web a nechajte svoju voľbu podporiť hodnotením predchádzajúcich užívateľov, ktorí už v ponúkanom bývaní nejaký čas strávili. Potom si len vyberte najlepšie hodnotené byty na prenájom a zvoľte si z nich ten pravý práve pre Vás.

3 výhody prenájmov na Flatio:

  • Všetky byty si môžete dopredu z pohodlia súčasného bydliska prehliadnuť aj zarezervovať online.
  • Ponúkané prenájmy sú kompletne vybavené nábytkom, spotrebičmi a ďalším potrebným príslušenstvom.
  • Vybavenie rezervácie je veľmi rýchle – do 24 viete, či s prenájmom môžete počítať.
za 6 hodin
Sleva až 5 % od  1 736  / 30 dní
od  1 650  / 30 dní
od  55  / den
Včetně všech služeb
1 724  / 30 dní
57  / den
Včetně všech služeb
od  1 663  / 30 dní
od  55  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu Praha 10 bez realitky a bez kaucie

Predstavte si situáciu, že si vyberiete odkiaľkoľvek zo sveta prenájom vo svojej vysnívanej lokalite – Prahe 10. Rezerváciu aj ďalšie papierovanie potom prebehne online. Všetko je rýchle, bez zdržiavania a najneskôr do 24 hodín viete, či máte vybraný prenájom vo vrecku.

Zdá sa Vám to ako sen? Na Flatio to je realita! Pozrite si ponuky na webe a vyberte si ideálne bývanie, ktoré Vás oslovilo. Váš pracovný, študijný alebo len výletný pobyt tak bude bez starostí, kde budete tých 14 dní, mesiac alebo aj pol roka bývať.

Bez realitky

Na Flatio neodvádzate zbytočne peniaze do vrecka maklérom. U nás zoženiete prenájom bytu v Prahe 10 bez realitky aj bez vysokých provízií. Bývajte efektívne a ušetrite pri tom – pošlite nám len 19 € za rezerváciu a my Vám potom už len vypočítame servisný poplatok podľa dĺžky plánovaného pobytu v hlavnom meste ČR. To je všetko, nič iného u nás neplatíte.

Bez kaucie

U nás nemusíte odkladať peniaze niekedy aj v hodnote niekoľkých mesačných nájmov, aby ste si mohli dovoliť vyjsť na pár týždňov alebo aj mesiacov do hlavného mesta Českej republiky. Na Flatio si zoženiete prenájom bytu v Prahe 10 bez kaucie. Usporené financie tak môžete s čistým svedomím vložiť do návštevy kultúrnych akcií alebo posedenia s novými priateľmi.