Přihlásit jako nájemník Přihlásit jako majitel Přihlásit jako firma

Prenájom bytu Praha 6

Vydajte sa do hlavného mesta Českej republiky s istotou, že máte zaistené parádne bývanie podľa svojich predstáv na pár týždňov alebo aj na celý rok. Prenájom bytu v Prahe 6 je vďaka tímu Flatio jednoduchý a rýchly. Neplatíte žiadnu kauciu ani zbytočné poplatky.

Vyberte si z 1026 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hľadať

Byty na prenájom v Prahe 6

Kde zoženiete krátkodobý alebo strednedobý prenájom bytu v Prahe 6? Na Flatio nájdete ideálne bývanie na 14 dní, mesiac alebo aj na celý rok. Všetko bez kaucie!


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 6

Chcete vycestovať do Prahy za prácou, školou alebo je to napríklad ďalší bod Vašej cesty digitálneho nomáda? Sledujte na Flatio najnovšie byty na prenájom, nech Vám žiadna skvelá ponuka už nikdy neunikne. Vyberte si bývanie, ktoré bude spĺňať všetky Vaše potreby. Voľbu vhodného prenájmu bytu v Prahe 6 uľahčia virtuálne prehliadky a priložená bohatá fotogaléria – všetko si prejdete vlastným tempom a odkiaľkoľvek na svete.

3 výhody Flatio:

  • Žiadna kaucia ani vysoké poplatky.
  • Úplne vybavené byty.
  • Najneskôr do 24 hodín od podania žiadosti o rezerváciu viete, či je prenájom na vybrané obdobie Váš.
Ladislav H.
od  1 418  / za měsíc
od  47  / noc
Karel K.
825  / za měsíc
28  / noc
Jana P.
za 10 hodín
Zľava 10 % od  928  / za měsíc
od  835  / za měsíc
od  28  / noc
Anatoli I.
1 873  / za měsíc
62  / noc
Lukáš P.
731  / za měsíc
24  / noc
Jan K.
od  1 093  / za měsíc
od  36  / noc
Petr P.
825  / za měsíc
28  / noc
Eva M.
od  1 496  / za měsíc
od  50  / noc
Eva M.
od  743  / za měsíc
od  25  / noc
Eva M.
od  785  / za měsíc
od  26  / noc

Bývanie v Prahe 6: čo je dobré vedieť

Čaká Vás cesta do hlavného mesta Českej republiky? Zháňate si vhodné bývanie, ale nechcete už žiadne drahé hotely alebo penzióny a študentské internáty sú pre Vás moc rušné? Dajte prednosť domácemu prostrediu, ktoré pre Vás zaistí Flatio.

Na webe si môžete vybrať ten najlepší prenájom bytu v Prahe 6 práve pre Vás, ktorý bude vybavením aj lokalitou vyhovovať Vašim potrebám. Centrum aj Medzinárodne letisko Václava Havla budete mať len pár kilometrov ďaleko – záleží, v akej časti Prahy 6 sa ubytujete.

Na území s rozlohou 41,54 km² je podľa údajov z konca roka 2017 celkom 104 356 obyvateľov. Plánujete byť jedným z nich na 2 týždne, mesiac alebo napríklad aj na celý rok? Obráťte sa na tím Flatio a vyberte si ideálny prenájom bývania v Prahe 6.


Najlepšie hodnotené byty na Flatio v Prahe 6

Chcete bývať v tom najlepšom byte v Prahe 6? Sledujte na Flatio najlepšie hodnotené byty na prenájom a rozhodnite sa o svojom bývaní podľa reálnych skúseností jeho predošlých užívateľov. Už Vás neprekvapí pomalá WiFi alebo hluční susedia v piatok večer. Vďaka hodnoteniu budete dopredu vedieť, do čoho idete.

Pri všetkých bytoch na Flatio počítajte s:

  • Kompletným vybavením nábytkom aj príslušenstvom.
  • Nečaká Vás žiadna kaucia ani vysoké poplatky.
  • Máte možnosť ubytovania na 14 dní, mesiac alebo napríklad aj na pol roka.

Vyberte si prenájom bytu v Prahe 6 jednoducho na Flatio, požiadajte si o jeho rezerváciu a najneskôr do 24 hodín budete vedieť, či všetko klaplo.

Dana H.
750  / za měsíc
25  / noc
Tomáš K.
1 650  / za měsíc
55  / noc
Matěj B.
od  709  / za měsíc
od  24  / noc
Lucie P.
634  / za měsíc
21  / noc
Miroslava K.
938  / za měsíc
31  / noc
Kateřina B.
od  644  / za měsíc
od  21  / noc
Pavla B.
za 10 hodín
Zľava 4 % od  594  / za měsíc
od  568  / za měsíc
od  19  / noc
Tomáš K.
2 464  / za měsíc
82  / noc
Martin N.
od  751  / za měsíc
od  25  / noc
Pavla B.
od  797  / za měsíc
od  27  / noc

Prenájom bytu Praha 6 bez realitky a bez kaucie

Zháňate si bývanie v Prahe 6 na 2 týždne, 1 mesiac alebo napríklad aj na pol roka? Ponuka penziónov aj hotelov je v hlavnom meste Českej republiky široká, ale platba za ne tiež veľmi drahá. Pokiaľ chcete pobývať v domácom prostredí a zároveň ušetriť, využite služby nášho tímu. S Flatio si vyberte ideálny krátkodobý alebo strednedobý prenájom bytu v Prahe 6 bez realitky, bez kaucie aj bez vysokých provízií pre maklérov. U nás to vieme aj bez toho!

Na Flatio môžete počítať s:

  • Úplne zariadenými bytmi, ktoré majú všetok potrebný nábytok aj príslušenstvo.
  • Rýchlym vybavením žiadosti o rezerváciu vybraného bývania – najneskôr do 24 hodín viete, či môžete s prenájmom počítať.

Bez realitky

Na Flatio nevyhadzujete svoje ušetrené peniaze za vysoké provízie pre realitných maklérov. Zaplatíte len 19 € za rezerváciu vybraného bývania a potom servisný poplatok, ktorý sa Vám vypočíta podľa dĺžky plánovaného pobytu v Prahe. U nás sa nič iné neplatí a Vy tak môžete usporené financie investovať do svojho pobytu v hlavnom meste ČR.

Bez kaucie

Bojíte sa, že s prenájmom sa vždy viaže kaucia, ktorú sa Vám platiť nechce? Na Flatio to ide aj bez nej. Ubytujte sa na pár týždňov alebo mesiacov v Prahe 6 bez zbytočného míňania za veci, ktoré nemusíte s nami riešiť.