Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 5

Vydávate sa na pracovnú cestu, študijný pobyt alebo výlet do hlavného mesta ČR na pár týždňov alebo mesiacov? Bývajte v úplne zariadenej domácnosti a vynechajte predražené hotely a penzióny. Vyberte si odkiaľkoľvek na svete na Flatio ideálny prenájom bytu v Prahe 5.

Vyberte si z 525 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty na prenájom v Prahe 5

Prenájmy v Prahe 5 si ľahko vyhľadáte v mapke Flatio. Potom si len vyberte podľa virtuálnych prehliadok alebo fotiek vhodný byt a požiadajte o rezerváciu.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 5

Pozrite si na Flatio najnovšie byty na prenájom. Vďaka nám Vám žiadna ponuka neunikne a môžete si ju ihneď prehliadnuť pomocou fotiek alebo virtuálnych prehliadok. Všetko vlastným tempom a odkiaľkoľvek na svete, kde máte pripojenie na internet. Potom si stačí len vybraný byt rezervovať a počkať max. 24 hodín na potvrdenie od prenajímateľa.

Aké sú výhody prenájmu bytu v Prahe 5 na Flatio?

  • Všetko je bez kaucie a realitky.
  • Zaplatíte len 19 € za rezerváciu a servisný poplatok podľa toho, ako dlho sa v Prahe zdržíte.
  • Ponúkané byty sú kompletne vybavené nábytkom aj príslušenstvom.
2 258  / 30 dní
75  / den
Včetně všech služeb
od  985  / 30 dní
od  33  / den
Včetně všech služeb

Bývanie v Prahe 5: čo je dobré vedieť

Chcete svoj pobyt v hlavnom meste Českej republiky situovať do Prahy 5, aby ste to mali len pár minút chôdze od samotného historického centra? Na Flatio si zoženiete krátkodobé alebo strednedobé prenájmy bytu v Prahe 5 veľmi jednoducho. Už nemusíte míňať peniaze za predražené hotely alebo penzióny, s naším tímom ušetríte, a navyše budete pobývať celú dobu svojej návštevy v domácom prostredí.

Mestská časť Praha 5 sa rozkladá na ploche vo veľkosti 27,49 km² a obýva ju podľa údajov z konca roka 2017 celkom 85 276 ľudí. O kultúrne zážitky tu navyše nie je núdza, nájdete tu Baziliku sv. Václava alebo napríklad OC Nový Smíchov.

Prenájom bývania v Prahe 5 je na Flatio rýchle, najneskôr do 24 hodín od rezervácie budete mať jasné, či všetko klaplo.


Najlepšie hodnotené byty na Flatio v Prahe 5

Popisom a fotkám bývania po minulých zážitkoch z dovolenky už 100% neveríte a dávate teraz radšej prednosť reálnym skúsenostiam iných ľudí, ktoré si môžete pred rezerváciou bytu overiť? My Vás chápeme, preto Vám najlepšie byty v Prahe 5 pomôžu na Flatio zvoliť ich bývalí nájomníci.

Vyberte si ideálny prenájom v hlavnom meste Českej republiky podľa hodnotenia jeho predchádzajúcich užívateľov na 14 dní, mesiac alebo aj na jeden rok. Vďaka tomu máte istotu, že Vám pomalá WiFi alebo veľmi rušní susedia nespôsobia nervové zrútenie.

od  1 857  / 30 dní
od  62  / den
Včetně všech služeb
od  1 423  / 30 dní
od  47  / den
Včetně všech služeb
od  985  / 30 dní
od  33  / den
Včetně všech služeb
1 847  / 30 dní
62  / den
Včetně všech služeb
1 597  / 30 dní
53  / den
Včetně všech služeb
1 638  / 30 dní
55  / den
Včetně všech služeb
od  1 441  / 30 dní
od  48  / den
Včetně všech služeb
od  1 751  / 30 dní
od  58  / den
Včetně všech služeb
1 474  / 30 dní
49  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu Praha 5 bez realitky a bez kaucie

Pokiaľ sa chcete vyhnúť v hlavnom meste Českej republiky bývaniu v drahých hoteloch alebo penziónoch, ideálnym riešením sú pre Vás prenájmy na Flatio. Zaistiť si môžete byt podľa svojho výberu na 14 dní, 4 týždne alebo napríklad aj na 12 mesiacov. U nás to zvládnete vybaviť do 24 hodín a bez nutnosti využitia služieb realitky a platenia kaucie. Je to ľahké a zvládnete to odkiaľkoľvek zo sveta, kde budete mať pripojenie k internetu.

Keď Vám prenajímateľ odklepne bývanie, tak sa stačí len dohovoriť na vybavení potrebných papierov, na odovzdaní kľúčov a ihneď po príjazde môžete začať byt úplne využívať. Všetky ponúkané prenájmy na Flatio sú totiž kompletne vybavené nábytkom aj príslušenstvom.

Bez realitky

Na Flatio zoženiete prenájom bytu v Prahe 5 aj bez realitky a vysokých provízií, ktoré by putovali do vrecka maklérom. U nás sa platí len za rezerváciu 19 € a servisný poplatok podľa dĺžky Vášho pobytu. To je všetko!

Bez kaucie

Krátkodobý alebo strednedobý prenájom bytu v Prahe 5 bez kaucie nie je len rozprávkou pre malé deti. S tímom Flatio tento sen ľahko zrealizujete, stačí si vybrať podľa virtuálnych prehliadok a fotografií ideálne bývanie práve pre Vás a požiadať si o jeho rezerváciu. Vy ušetríte a celý Váš pobyt si užijete v domácom prostredí.