Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 8

Vyberte si prenájom bytu v Prahe 8 ľahko a rýchlo na Flatio. Či už idete na pár týždňov alebo napríklad aj mesiacov do hlavného mesta Českej republiky, určite oceníte možnosť pobývať počas celého pobytu v domácom prostredí, ktoré si sami dopredu vyberiete.

Vyberte si z 539 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty na prenájom v Prahe 8

Hľadáte si prenájom bytu v Prahe 8? Zorientujte sa ľahšie v ponúkanom bývaní na Flatio v našej prehľadnej mapke. Potom už si stačí len vybrať!


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 8

Prezrite si najnovšie byty na prenájom v hlavnom meste Českej republiky a bývajte počas celej doby návštevy v Prahe v priestoroch, ktoré budú vyhovovať všetkým Vašim potrebám. Všetko u nás navyše zvládneme bez kaucie, realitky a vysokých poplatkov.

Prenájom bytu v Prahe 8 už nemôže byť ľahší – pokiaľ cestujete na mesiac, dva alebo napríklad aj na pol roka do srdca Európy, obráťte sa na Flatio a vyberte si ideálne bývanie práve pre Vás. A najneskôr do 24 hodín od žiadosti o rezerváciu, budete vedieť, či môžete s prenájmom počítať.


Bývanie v Prahe 8: čo je dobré vedieť?

V hlavnom meste Českej republiky máte na každom rohu nejakú pamiatku alebo významnú budovu. A Praha 8 nie je výnimkou. Na svojom území vo veľkosti 21,82 km² sa hrdo hlási pre všetkých záujemcov o kultúru Karlínska synagóga alebo napríklad Kostol sv. Cyrila a Metoda.

Túto oblasť hlavného mesta obýva podľa údajov z konca roka 2017 celkom 105 145 obyvateľov. Plánujete byť jedným z nich a zohnať si prenájom bytu v Prahe 8? Voľte pre svoje hľadanie tím Flatio a ich strednedobé alebo krátkodobé prenájmy na pár týždňov alebo aj mesiacov. Všetko bez potreby platiť kauciu alebo vysoké provízie pre realitné kancelárie. U nás zaplatíte len 19 € za rezerváciu a k tomu servisný poplatok, ktorý sa vypočíta podľa dĺžky Vášho plánovaného pobytu.


Aké sú najlepšie hodnotené byty na Flatio na Prahe 8?

Aký je najlepší dôkaz, že popis bytu sa zhoduje skutočne s realitou? Užívateľské hodnotenia! Na Flatio to vieme, preto si môžete vybrať najlepšie byty v Prahe 8 vďaka ich predchádzajúcim užívateľom, ktorí už vybraný prenájom po svojom pobyte ohodnotili. Máte tak istotu, do čoho idete a po príjazde na Vás tak nečaká žiadne nemilé prekvapenie.

Na Flatio sú najlepšie hodnotené byty na prenájom ľahko vyhľadateľné a Vy tak môžete pri svojej voľbe ísť do 100% overených ponúk. Potom už si stačí len vybrať pomocou fotiek a virtuálnych prehliadok ideálne bývanie a požiadať si o jeho rezerváciu.


Zháňate prenájom bytu na Prahe 8 bez realitky a bez kaucie ľahko a rýchlo?

Prečo zbytočne vyhadzovať peniaze za služby realitnej kancelárie, do platby vysokých kaucií alebo na ubytovanie v predražených hoteloch v hlavnom meste Českej republiky? Na Flatio to ide aj bez toho. Pokiaľ sa chystáte vyjsť do Prahy na výlet, za štúdiom alebo na pracovnú cestu, voľte pre hľadanie bývania ich tím.

Aký je správny postup pre zohnanie bývania na Flatio?

  • Vyberte si pomocou fotiek a virtuálnych prehliadok svojím tempom ideálny byt práve pre Vás.
  • Pošlite prenajímateľovi žiadosť o jeho rezerváciu.
  • A potom už stačí len vyčkať maximálne 24 hodín na potvrdenie.

Všetky byty v ponuke sú kompletne vybavené nábytkom, spotrebičmi aj príslušenstvom a Vám tak nebude po príjazde nič chýbať.

Bez realitky

Nechce sa Vám platiť maklérom provízie za sprostredkovanie a radšej by ste tieto peniaze vložili do spoznávania hlavného mesta Českej republiky? Na Flatio zoženiete prenájom bytu v Prahe 8 bez realitky aj bez vysokých poplatkov. U nás platíte akurát za rezerváciu 19 € a potom podľa dĺžky pobytu vypočítame servisný poplatok.

Bez kaucie

Vyberte si prenájom bytu v Prahe 8 bez kaucie, ktorá niekedy býva aj vo výške troch mesačných nájmov. Vďaka tímu Flatio sa zabývate v hlavnom meste Českej republiky na pár mesiacov aj týždňov. Už nemusíte riešiť žiadne drahé hotely alebo rušné internáty, strávite príjemné chvíle v srdci Európy v prostredí, ktoré Vám bude pripomínať Váš domov.