Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 3

Bývajte pri svojom blížiacom sa pobyte v hlavnom meste Českej republiky v blízkosti malebného historického centra. Zožeňte si pomocou tímu Flatio prenájom bytu v Prahe 3 na pár týždňov alebo aj mesiacov a majte všetko dianie zo srdca Európy na dosah ruky.

Vyberte si z 525 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty na prenájom v Prahe 3

Chcete prenájom v Prahe 3 na 14 dní, mesiac alebo aj na pol roka? Prezrite si na našej mapke všetky ponúkané byty vo zvolenej oblasti a vyberte si.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 3

Pozrite sa na najnovšie byty na prenájom, ktoré boli na Flatio pridané a vyberte si ideálne bývanie pre svoj blížiaci sa pobyt. Rozhodnutie Vám uľahčia virtuálne prehliadky, bohatá fotogaléria a tiež užívateľské hodnotenia.

Aké sú výhody prenájmu bytu v Prahe 3 na Flatio?

  1. Všetky ponúkané byty sú kompletne zariadené nábytkom aj príslušenstvom. Vy ich tak môžete začať okamžite po nasťahovaní úplne využívať.
  2. Počítať môžete s rýchlym vybavením – najneskôr do 24 hodín viete, či môžete s prenájmom počítať.
  3. Neplatíte žiadnu kauciu ani vysoké poplatky pre realitné kancelárie.
1 232  / 30 dní
41  / den
Včetně všech služeb
1 026  / 30 dní
34  / den
Včetně všech služeb
1 026  / 30 dní
34  / den
Včetně všech služeb

Bývanie na Prahe 3: čo je dobré vedieť

Bývajte v hlavnom meste Českej republiky 14 dní, mesiac alebo napríklad aj pol roka bez starostí o to, že Vám niečo bude chýbať. Vyberte si na Flatio ideálny byt v rôznych dispozíciách – podľa Vašich potrieb a vkusu.

Všetky byty v ponuke sú u nás kompletne vybavené nábytkom, spotrebičmi aj ďalším príslušenstvom. Vy tak ihneď po príjazde môžete začať okamžite bývať a nečaká na Vás žiadne zdržiavanie v podobe nákupu rýchlovarnej kanvice alebo hľadania najbližšej práčovne.

Na územie v rozlohe 6,49 km² žije podľa údajov z konca roka 2017 celkom 74 559 obyvateľov, ktorí to majú kúsok k Televíznej veži na Žižkove alebo napríklad aj Národnému pamätníku na Vítkove. Túžite bývať v tejto lokalite? Vyberte si ideálny prenájom na Flatio a požiadajte si o rezerváciu. Prenajímateľ Vám dá najneskôr do 24 hodín vedieť, či s bytom môžete počítať.


Najlepšie hodnotené byty na Flatio v Prahe 3

Čaká na Vás ešte stále rozhodnutie, kde budete bývať pri svojom pobyte v hlavnom meste Českej republiky?

Na Flatio vieme, ako je hodnotenie prenájmov reálnymi užívateľmi dôležité pri Vašej konečnej voľbe. A preto si u nás môžete vyfiltrovať najlepšie byty v Prahe 3 a vybrať si najlepšie hodnotené byty na prenájom, ktoré vybraná lokalita ponúka.

Je pre Vás dôležitá stabilita WiFi pripojenia alebo napríklad pokojný susedia? Vytvorte si obrázok o zvolenom bývaní podľa skúseností predchádzajúcich nájomníkov, nech máte istotu, že je to ideálny prenájom práve pre Vás.

1 026  / 30 dní
34  / den
Včetně všech služeb
1 314  / 30 dní
44  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu Praha 3 bez realitky a bez kaucie

Pokiaľ Vás čaká návšteva Prahy z dôvodu pracovnej cesty, študijného pobytu alebo napríklad plánujete len dlhotrvajúci výlet, tak určite zháňate vhodné bývanie.

Chcete sa vyhnúť rušným internátom alebo predraženým hotelom či penziónom? Voľte pre hľadanie Flatio a zožeňte si strednedobý alebo krátkodobý prenájom na pár týždňov, mesiac alebo napríklad aj pol roka. S nami to ide rýchlo, jednoducho a zvládnete to z Číny alebo aj Ameriky. Stačí vám k tomu pripojenie na internet.

Prenájmy na Flatio majú 3 základné výhody:

  1. Všetky byty majú kompletné vybavenie – nábytok, spotrebiče alebo aj WiFi.
  2. Rezerváciu máte vybavenú do 24 hodín od podania žiadosti – žiadne zbytočné zdržiavanie.
  3. Všetko zvládneme bez kaucie a realitky – výrazne ušetríte.

Bez realitky

Prenájom bytu v Prahe 3 je možné zohnať aj bez realitky a bez vysokých provízií, ktoré si zhrabne do vrecka maklér. Na Flatio si od Vás vezmeme len 19 € za rezerváciu a servisný poplatok podľa Vašej plánovanej dĺžky pobytu. Nič viac.

Bez kaucie

Ušetrite pomocou tímu Flatio na bývaní v hlavnom meste Českej republiky. Zožeňte si prenájom bytu v Prahe 3 bez kaucie a využite usporené peniaze pre spoznávanie tunajšej kultúry, návštevu akcií alebo posedenie s novými priateľmi.


Prenájmy bytov v ďalších lokalitách