Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 2 – Vinohrady

Váš pobyt v hlavnom meste Českej republiky sa už blíži! Máte kde bývať? Zožeňte si ľahko bývanie blízko centra na Flatio a vyberte si prenájom bytu v Prahe 2 – Vinohradoch na pár týždňov alebo aj celý rok.

Vyberte si z 538 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 2 – Vinohrady: byty na prenájom

Hľadáte si vhodnú lokalitu, z ktorej to budete mať blízko napríklad na metro alebo do centra? Pozrite sa do mapky a zvoľte si prenájom bytu v Prahe 2 – Vinohradoch.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 2 – Vinohrady

Chcete sa vyhnúť predraženým hotelom a penziónom pri svojom blížiacom sa mesačnom alebo napríklad aj celoročnom pobyte? Pozrite sa na najnovšie byty na prenájom v Prahe 2 – Vinohradoch na Flatio a zvoľte si ideálne bývanie na 4 týždne, pol roka alebo napríklad aj 12 mesiacov, ktoré bude podľa Vašich predstáv.

1 515  / 30 dní
51  / den
Včetně všech služeb
1 639  / 30 dní
55  / den
Včetně všech služeb
1 639  / 30 dní
55  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu bez realitky v Praha 2 – Vinohrady

Kúzelné prostredie blízko historického centra a prístup na metro, ktoré Vás dostane do rôznych častí hlavného mesta Českej republiky. Je to lokalita, v ktorej by ste chceli stráviť pár týždňov alebo aj mesiacov svojho študijného, pracovného alebo výletného pobytu? Tak sa pozrite na prenájom bytov v Prahe 2 – Vinohradoch bez realitky a ušetrite za vysoké provízie, ktoré by ste dali do vrecka maklérovi.