Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 5 – Slivenec

Čaká Vás študijná, pracovná alebo výletná výprava do hlavného mesta ČR a radi by ste bývali vo štvrti, kde na Vás aj napriek veľkomestu dýcha atmosféra dediny? Vyberte si prenájom bytu v Prahe 5 – Slivenci na Flatio.

Vyberte si z 539 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 5 – Slivenec: byty na prenájom

Zabývajte sa v krásnom prostredí okrajovej časti hlavného mesta ČR a vyberte si na našej prehľadnej mapke ideálny prenájom bytu v Prahe 5 – Slivenci.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 5 – Slivenec

Skúšate radi nové veci? Už čoskoro Vás čaká cesta do hlavného mesta Českej republiky na pár týždňov alebo aj mesiacov? Zožeňte si dopredu včas bývanie, ktoré bude spĺňať všetko, čo od neho očakávate a vyberte si z najnovších bytov na prenájom v Prahe 5 – Slivenci, malebnej okrajovej lokalite veľkomesta.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky v Praha 5 – Slivenec

Nenechajte sa nahovoriť realitnými kanceláriami ani skvelým marketingom predražených hotelov. Obráťte sa pri hľadaní bývania na 4 týždne, pol roka alebo aj celých 12 mesiacov na start-up Flatio a jeho strednedobé prenájmy bytov v Prahe 5 – Slivenci bez realitky a vysokých provízií pre ich makléra. U nás máte len dva poplatky – 19 € za rezerváciu a servisný poplatok podľa dĺžky Vášho plánovaného pobytu.