Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 5 – Motol

Zariaďte si na Flatio dopredu na pár týždňov alebo aj celý jeden rok ideálny prenájom bytu v Prahe 5 – Motole, malebnej lokalite, ktorá sa skôr podobá dedine ako hlavnému mestu Českej republiky.

Vyberte si z 523 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 5 – Motol: byty na prenájom

Chcete bývať počas svojho pobytu v hlavnom meste ČR v lokalite, ktorá nie je poznamenaná veľkomestom? Vyberte si na mapke prenájom bytu v Prahe 5 – Motole.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 5 – Motol

Nenechajte si prekĺznuť parádnu ponuku pomedzi prsty. Na Flatio stačí sledovať najnovšie byty na prenájom v Prahe 5 – Motole a vybrať si podľa priložených virtuálnych prehliadok ideálne bývanie na mesiac alebo napríklad aj celý jeden rok. Všetky byty sú u nás kompletne vybavené a Vy tak po príjazde riešite len vybalenie osobných vecí.

od  1 758  / 30 dní
od  59  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu bez realitky v Praha 5 – Motol

Veríte tomu, že nájsť skvelé bývanie na 4 týždne, pol roka alebo aj celý jeden rok zvládnete aj bez pomoci realitnej kancelárie? My na Flatio s Vami súhlasíme, pretože u nás si vyberiete zo širokej ponuky prenájmov bytov v Prahe 5 – Motole bez realitky. Na Vás potom len je, aby ste si požiadali o rezerváciu na zvolené obdobie a počkali maximálne 24 hodín na potvrdenie. Potom už viete, že to máte vo vrecku a môžete začať baliť.