Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 5 – Jinonice

Máte radi mierne kopcovitý terén a chystáte sa na cestu do hlavného mesta ČR na pár týždňov alebo aj mesiacov? Na Flatio si vyberte prenájom bytu v Prahe 5 – Jinonice a bývajte v prostredí, ktoré sa Vám páči.

Vyberte si z 414 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 5 – Jinonice: byty na prenájom

Túžite bývať pod kopcom alebo na jeho vrchole, nech máte výhľad na celú štvrť? Pozrite sa do mapky a vyberte si ideálny prenájom bytu v Prahe 5 – Jinonice.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 5 – Jinonice

Vyberte si z najnovších bytov na prenájom v Prahe 5 – Jinonice ideálne bývanie pre celý čas Vášho pobytu v hlavnom meste Českej republiky. Ako prvý môžete odskúšať novinky v ponuke na Flatio a zhodnotiť pre budúcich nájomníkov kvalitu ubytovania alebo napríklad aj uvedeného vybavenia v byte.

od  1 075  / 30 dní
od  36  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu bez realitky v Praha 5 – Jinonice

Chcete si už dopredu zariadiť parádny prenájom bytu v Prahe 5 – Jinonice bez realitky? Na Flatio to nie je problém, pozrite sa na ponuku bývania na webe a prejdite si virtuálne prehliadky jednotlivých bytov. Akonáhle si vyberiete, tak potom už len stačí požiadať o rezerváciu a počkať max. 24 hodín na potvrdenie. Je to s nami rýchle a navyše aj výrazne ušetríte, pretože neplatíte žiadne vysoké provízie pre maklérov.