Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 10 – Strašnice

Štvrť Strašnice je lokalizovaná kúsok od centra hlavného mesta a má blízko metro aj všetky potrebné obchody či reštaurácie. Chcete tu žiť aj Vy počas svojho pobytu? Vyberte si prenájom bytu v Prahe 10 – Strašnice.

Vyberte si z 414 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 10 – Strašnice: byty na prenájom

Voľte bývanie na Flatio bez zaváhania a pozrite sa do našej mapky, kde uvidíte všetky dostupné prenájmy bytov v Prahe 10 – Strašnice.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 10 – Strašnice

Najnovšie byty na prenájom v Prahe 10 – Strašnice nájdete na Flatio. Na webe si potom stačí pozrieť priložené virtuálne prehliadky podľa svojho tempa a zvoliť si ideálne bývanie pre svoj mesačný alebo aj celoročný pobyt v hlavnom meste Českej republiky. Potom len požiadate o rezerváciu a do 24 hodín ju máte vybavenú.


Prenájom bytu bez realitky v Praha 10 – Strašnice

Realitné kancelárie si berú často veľmi vysoké provízie len za to, že pre Vás sprostredkujú bývanie v žiadanej lokalite. My vo Flatio to neriešime, platíte u nás len 19 € za rezerváciu a potom len servisný poplatok, ktorý sa odvíja od dĺžky Vášho plánovaného pobytu. Pozrite sa na ponuku prenájmov bytov v Prahe 10 – Strašnice bez realitky a ušetrite s nami peniaze za nadsadené provízie maklérov.