Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 10 – Záběhlice

Ubytujte sa vo vilovej štvrti, panelákovej zástavbe alebo medzi rodinnými domčekmi. Vyberte si prenájom bytu v Prahe 10 – Záběhlice a majte zaistené bývanie na 4 týždne, pol roka alebo aj celých 12 mesiacov.

Vyberte si z 414 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 10 – Záběhlice: byty na prenájom

Vyberte si ideálnu lokalitu pre prenájom bytu v Prahe 10 – Záběhlice na našej mapke na celú dobu Vášho pobytu v hlavnom meste Českej republiky.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 10 – Záběhlice

Voľte si na Flatio z najnovších bytov na prenájom v Prahe 10 – Záběhlice a vyberte si ideálne bývanie, ktoré bude spĺňať Vaše potreby aj priania. Chcete garsónku, 1+1 alebo by ste túžili po väčšom priestore napríklad v podobe 2+1? Pozrite sa na Flatio a rezervujte si byt na pár týždňov alebo aj mesiacov.

od  1 332  / 30 dní
od  44  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu bez realitky v Praha 10 – Záběhlice

Pekné a úplne vybavené bývanie si na pár týždňov alebo aj mesiacov môžete zohnať v hlavnom meste Českej republiky aj bez pomoci realitnej kancelárie. Na Flatio si stačí pozrieť prenájmy bytov v Prahe 10 – Záběhlice bez realitky a potom si požiadať o rezerváciu na bývanie, ktoré Vás chytí za srdce najviac. Buďte po celý čas svojho pobytu v Prahe spokojní a zaspávajte každý deň s pokojom, že máte pohodlné bývanie.