Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 10 – Bohdalec

Zožeňte si dopredu pred začiatkom svojho pobytu v hlavnom meste Českej republiky bývanie na malom pražskom návrší, ktoré je položené najvyššie v celej štvrti. Voľte prenájom bytu v Prahe 10 – Bohdalec.

Vyberte si z 414 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 10 – Bohdalec: byty na prenájom

Na webe Flatio si ľahko vyberiete strednedobý prenájom bytu v Prahe 10 – Bohdalec. Uľahčite si svoju voľbu bývania na našej mapke.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 10 – Bohdalec

Ubytujte sa na pražskom návrší, ktoré je situované do najvyššieho miesta celej štvrti. Stačí si vybrať ideálne bývanie medzi najnovšími bytmi na prenájom v Prahe 10 – Bohdalec a potom len počkať na potvrdenie Vašej rezervácie prenajímateľom. Odpoveď príde najneskôr do 24 hodín a potom môžete začať baliť.

1 082  / 30 dní
36  / den
Včetně všech služeb
od  1 107  / 30 dní
od  37  / den
Včetně všech služeb
od  1 522  / 30 dní
od  51  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu bez realitky v Praha 10 – Bohdalec

Prečo sa obracať stále na realitné kancelárie, keď v hlavnom meste ČR existuje lacnejšie a pohodlnejšie riešenie? Vyberte si na Flatio prenájom bytu v Prahe 10 – Bohdalec, ktorý môže byť v rôznych dispozíciách, ktoré budú vyhovovať Vašim potrebám aj vkusu. Požiadajte si potom u prenajímateľa o rezerváciu a najneskôr do 24 hodín potom viete, že môžete s bytom na vybrané obdobie na 100 % počítať.