Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 10 – Vinohrady

Chcete to mať z domu blízko do centra? Vyberajte pre svoj blížiaci sa pobyt v hlavnom meste Českej republiky z prenájmov bytov v Prahe 10 – Vinohrady na Flatio. A užite si srdce Európy naplno!

Vyberte si z 414 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 10 – Vinohrady: byty na prenájom

Chcete si zohnať prenájom bytu v Prahe 10 – Vinohrady, z ktorého to budete mať blízko k metru alebo aj do svojej obľúbenej kaviarne? Pozrite sa na našu mapku.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 10 – Vinohrady

Blíži sa Vám pracovný či študijný pobyt v hlavnom meste Českej republiky? Alebo sa do srdca Európy chystáte na dlhšie trvajúci výlet? Zožeňte si bývanie mimo predražené hotely, vyberajte z najnovších bytov na prenájom v Prahe 10 – Vinohrady na Flatio a zarezervujte si bývanie podľa svojich predstáv na mesiac alebo aj celý rok.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky v Praha 10 – Vinohrady

Nájsť si prenájom na mesiac alebo aj na celý jeden rok nie je pomocou Flatio problém. Už povedzte dosť službám od realitných kancelárií, ktoré majú často veľmi vysoké provízie. Obráťte sa na náš tím a vyberte si prenájom bytu v Prahe 10 – Vinohrady bez realitky. Centrum budete mať hneď za rohom, a navyše platíte len 19 € za rezerváciu + servisný poplatok, ktorý sa počíta podľa dĺžky Vášho pobytu.