Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 3 – Vinohrady

Blíži sa Vám pobyt v hlavnom meste Českej republiky a chcete bývať v štvrti, kde máte všetko, čo by ste mohli potrebovať? Vyberte si prenájom bytu v Prahe 3 – Vinohradoch a kúsok máte nemocnicu aj obchody.

Vyberte si z 746 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 3 – Vinohrady: byty na prenájom

Túžite bývať blízko vstupu do metra alebo napríklad pri nemocnici? Pozrite sa do našej mapky a rozhodnite sa, ktorý prenájom bytu v Prahe 3 – Vinohradoch bude Váš.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 3 – Vinohrady

Skúšate radi novinky na vlastnej koži a keď môžete ako prvý zhodnotiť ubytovanie, ste z toho celý natešený? Vyberte si na Flatio z najnovších bytov na prenájom v Prahe 3 – Vinohradoch a buďte ten, kto potvrdí kvalitu bývania. Požiadajte si o rezerváciu a najneskôr do 24 hodín budete mať potvrdenie.

StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
1. 1. - 14. 1. (14 dní)
21  / noc
Včetně všech služeb
StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
1. 7. - 14. 7. (14 dní)
65  / noc
Včetně všech služeb
StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
1. 10. - 14. 10. (14 dní)
51  / noc
Včetně všech služeb

Prenájom bytu bez realitky v Praha 3 – Vinohrady

Bývajte kúsok od centra a nemíňajte zbytočne za drahé hotely, penzióny alebo služby realitných kancelárií, ktoré si dávajú vysoké sadzby za sprostredkovanie bývania v hlavnom meste Českej republiky. Vyberte si na webe Flatio vhodný prenájom bytu v Prahe 3 – Vinohradoch bez realitky. U nás sa platí len 19 € za rezerváciu a servisný poplatok. Investujte svoje úspory radšej do spoznávania srdca Európy ako na premrštené provízie realitným kanceláriám.