Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 3 – Vysočany

Zháňate si bývanie v hlavnom meste Českej republiky na 4 týždne, pol roka alebo napríklad aj na 12 mesiacov? Vyberte si na Flatio prenájom bytu v Prahe 3 – Vysočanoch, lokalite, ktorá bývala starou románskou osadou.

Vyberte si z 746 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 3 – Vysočany: byty na prenájom

Pozrite sa na mapku Flatio a ľahko sa rozhodnete, ktorý strednedobý prenájom bytu v Prahe 3 – Vysočanoch je pre Vás najlepší.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 3 – Vysočany

Už si nevoľte žiadne predražené hotely ani penzióny, keď cestujete do hlavného masta. Radšej sa pozrite na Flatio a jeho ponuku najnovších bytov na prenájom v Prahe 3 – Vysočanoch. Získate tak lacnejšie bývanie v domácom prostredí kúsok od centra na pár týždňov aj mesiacov, odkiaľ to máte všade kúsok.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky v Praha 3 – Vysočany

Ste už unavení z prehnane vysokých provízií, ktoré si vždy za sprostredkovanie bývania v akomkoľvek meste vezme realitná kancelária a chcete sa tomuto trendu postaviť? Pozrite sa na Flatio a vyberte si prenájom bytu v Prahe 3 – Vysočanoch bez realitky. U nás platíte len 19 € za rezerváciu a servisný poplatok podľa toho, ako dlho sa plánujete v hlavnom meste Českej republiky zdržať.