Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 3 – Strašnice

Vydajte sa objaviť čaro hlavného mesta Českej republiky a ubytujte sa v strednedobom pre­nájme bytu v Prahe 3 – Strašniciach, v lokalite, kde je pripravená pre každého naučná cesta o tejto čarovnej štvrti.

Vyberte si z 414 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 3 – Strašnice: byty na prenájom

Zohnať si bývanie v hlavnom meste ČR je s Flatio hračka, stačí si vybrať na mapke ideálnu lokalitu a rezervovať si prenájom bytu v Prahe 3 – Strašniciach.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 3 – Strašnice

Radi ako prvý vždy skúšate niečo nové, čo Vám príde do cesty? Na Flatio si vyberte pre svoj blížiaci sa pobyt z najnovších bytov na prenájom v Prahe 3 – Strašniciach svoje ideálne bývanie. Rezerváciu môžete mať na 4 týždne, pol roka alebo aj celých 12 mesiacov, ktoré plánujete v hlavnom meste Českej republiky stráviť.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky v Praha 3 – Strašnice

Už nechcete platiť vysoké provízie realitným kanceláriám za zohnanie bývania v hlavnom meste? Vyberte si sami odkiaľkoľvek zo sveta, kde sa práve nachádzate, ideálny prenájom bytu v Prahe 3 – Strašniciach bez realitky. Na Flatio výrazne ušetríte, pretože zaplatíte len 19 € za rezerváciu a potom servisný poplatok podľa dĺžky plánovaného pobytu vo vybranej lokalite. A svoje úspory skôr vložte do kultúrnych akcií, výletov alebo napríklad do posedenia s novými známymi.