Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 3 – Žižkov

Ubytujte sa pri svojom blížiacom sa pobyte v štvrti hlavného mesta Českej republiky, ktorá sa niekedy prezývala pražské Montmartre. Zožeňte si prenájom bytu v Prahe 3 – Žižkov na pár týždňov alebo aj celý rok.

Vyberte si z 362 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 3 – Žižkov: byty na prenájom

Žižkov je štvrť plná kaviarní aj umelcov. Máte konkrétnu požiadavku na miesto svojho bývania? Pozrite sa do našej mapky a vyberte si prenájom bytu v Prahe 3 – Žižkove.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 3 – Žižkov

Vynechajte pre svoj blížiaci sa pobyt bývanie v predražených hoteloch, v centre sa môžete ubytovať aj pomocou Flatio v príjemnom domácom prostredí podľa Vášho vkusu a potrieb. Stačí si vybrať z najnovších bytov na prenájom v Prahe 3 – Žižkove, požiadať si o rezerváciu a počkať max. 24 hodín na potvrdenie.

1 016  / 30 dní
34  / den
Včetně všech služeb
od  1 866  / 30 dní
od  62  / den
Včetně všech služeb
1 100  / 30 dní
37  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu bez realitky v Praha 3 – Žižkov

V centre hlavného mesta Českej republiky sa môžete ľahko ubytovať za rozumné peniaze aj v domácom prostredí bez toho, aby ste museli využiť služby predražených hotelov alebo realitných kancelárií. Na Flatio si vyberte vhodný prenájom bytu v Prahe 3 – Žižkove bez realitky a najneskôr do 24 hodín od podania žiadosti o rezerváciu budete mať všetko potvrdené od prenajímateľa. S nami to ide rýchlo a odkiaľkoľvek zo sveta, kde máte internet.