Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 6 – Dejvice

Dávate v bývaní prednosť pohodlnému luxusu? Na Flatio nájdete príjemné prenájmy bytov v Prahe 6 – Dejvice na mesiac alebo napríklad aj celý rok. Pozrite sa na priložené virtuálne prehliadky a zvoľte si ideálne bývanie.

Vyberte si z 525 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 6 – Dejvice: byty na prenájom

Chcete si vybrať bývanie podľa presného umiestnenia vo zvolenej lokalite? Pozrite sa do našej prehľadnej mapky so všetkými dostupnými prenájmami bytov v Prahe 6 – Dejvice.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 6 – Dejvice

Novinkám, čo sa Vám primiešajú do cesty, sa Vám ťažko odoláva? Na Flatio si vyberte pre svoj blížiaci sa pobyt na mesiac alebo napríklad aj celý jeden rok z najnovších prenájmov bytov v Prahe 6 – Dejvice. Stačí si pozrieť na virtuálne prehliadky, požiadať si o rezerváciu a najneskôr do 24 hodín budete vedieť, či všetko klaplo.


Prenájom bytu bez realitky v Praha 6 – Dejvice

Chcete pri svojom blížiacom sa pobyte v hlavnom meste Českej republiky pobývať v luxusnej štvrti pár týždňov alebo aj celý rok? Pozrite sa na ponuky bytov na prenájom v Prahe 6 – Dejvice bez realitky a neriešte žiadne zbytočne vysoké provízie pre realitné kancelárie. Na Flatio to zvládneme len s dvomi poplatkami – uhradíte len 19 € za rezerváciu a servisný poplatok podľa dĺžky Vášho plánovaného pobytu v samotnom srdci Európy.